Олександр Вілкул: Завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті – скасування антинародних «реформ», зниження тарифів, відновлення миру, зростання зарплат і пенсій

Олександр Вілкул: Завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті – скасування антинародних «реформ», зниження тарифів, відновлення миру, зростання зарплат і пенсій

У Верховну Раду повинні пройти партії, які забезпечать політику миру, розвитку та соціальної справедливості. Про це заявив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул, виступаючи з трибуни парламенту. «До виборів – близько місяця. І мудрі політики вже зараз повинні обговорювати не тільки конкретний тиждень роботи Верховної Ради, а й подальшу стратегію розвитку країни», – сказав він.

«Абсолютно зрозуміло, що партія «Слуга народу» отримає багато голосів, оскільки люди зараз покладають на Президента великі надії на зміни на краще, і тому важливо подумати про дві речі. По-перше, не можна допустити однопартійної влади. Це ніколи нічим хорошим не закінчувалося за всю історію людства. По-друге, першочерговим завданням нового парламенту має бути скасування антинародних «реформ», зниження тарифів, відновлення миру, впровадження реальної економічної та гуманітарної децентралізації, підтримка промисловості, реальне зростання зарплат і пенсій», – підкреслив опозиціонер.

Для цього, зазначив Вілкул, в нову Верховну Раду йде ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, який об'єднав і лідерів місцевого самоврядування, і фахівців з промисловості.

«І під кожен напрям ми маємо план дій і розробили законопроекти. Ми представляємо всю Україну, захищаємо наші національні інтереси і виступаємо проти того, щоб наша держава була колонією або Америки, або Росії», – сказав народний депутат, підкресливши, що до Верховної Ради повинні пройти партії, які забезпечать політику миру, розвитку та соціальної справедливості .

«І ми гарантуємо, що саме так і буде. Голосуючи за інших, ви створюєте реальну загрозу, що президент виявиться заручником Кремля або радикалів. А найгірше – і тих, і інших», – резюмував Олександр Вілкул.

18 червня 2019 12:50
'site2018:subscribe.form' is not a component