Олександр Вілкул: Завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті - виправити наслідки п'ятирічної неефективної політики попередньої влади

Олександр Вілкул: Завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті - виправити наслідки п'ятирічної неефективної політики попередньої влади

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з гірниками шахти «Ювілейна» підприємства «Суха Балка» в Кривому Розі. Під час зустрічі він обговорив з робочими програму «Нова Індустріалізація», яку розробив ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Економічний блок програми спрямований на відродження української промисловості, в тому числі гірничої та металургійної.

«У новому парламенті ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відновить повагу до людей праці. У наших списках - професіонали, за кожного з яких я ручаюсь: мери міст, виробничники, топ-менеджери підприємств. Ефективні рішення в інтересах виробництва і працівників - підвищення зарплат і пенсій, нові робочі місця - можуть приймати тільки ті, хто сам пройшов трудовий шлях», - сказав Вілкул.

За словами Олександра Вілкула, завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті - виправити наслідки п'ятирічної неефективної політики попередньої влади. У тому числі - скасувати антинародні «реформи».

«Ми скасуємо пенсійну «реформу». Медицина стане якісною і доступною. Не можна приймати закони, які негативно впливають на соціальне становище людини. А саме це відбувалося останні п'ять років. Ми скасуємо ці «реформи», які, насправді, є антилюдськими експериментами над людьми», - заявив Вілкул.

Довідково:

ПрАТ «Суха Балка» - підприємство гірничодобувної галузі, яке спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. Одне з провідних підприємств галузі. Сировинна база комбінату представлена ​​покладами Мартитові руд. Виробнича потужність комбінату - близько 3,1 млн тонн товарної руди на рік. В структуру підприємства входять дві шахти: «Ювілейна» (потужність - 2 млн тонн аглоруди на рік) та ім. Фрунзе (1,1 млн тонн на рік). Основні споживачі продукції - Південний гірничо-збагачувальний комбінат і Маріупольський металургійний комбінат.


19 липня 2019 16:54
'site2018:subscribe.form' is not a component