Олександр Вілкул: За два роки я створю 300 тисяч робочих місць у легкій промисловості

Олександр Вілкул: За два роки я створю 300 тисяч робочих місць у легкій промисловості

«У нас талановиті, працьовиті люди. І не всі підприємства ще зруйновані. У нас величезний потенціал розвитку країни, просто ця влада вміє тільки руйнувати і красти», – заявив Олександр Вілкул, народний депутат, кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ під час робочої поїздки на виробництво «Дніпрошкіргалантерея» в місті Дніпро.

Опозиціонер наголосив, що чинна влада не тільки не допомагає, але і заважає працювати легкій промисловості. Причина – тиск перевіряючих органів, високі податки, корупція та відсутність ефективних програм державної підтримки.

«За останні п'ять років стало працювати дуже складно у зв'язку з такою ситуацією в країні. Останні два місяці митниця просто не дає продиху. Ми не просимо допомоги – ми справляємося самі, але хотілося б, щоб просто не заважали. Дуже важко, дуже, виживати сьогодні», – сказала Вікторія Булах, директор ТОВ «Шкірогалантерея».

Згідно з рейтингом «Економічної свободи», Україна знаходиться на 150 місці з 186 країн, на останньому місці в Європі. Олександр Вілкул підготував пакет пропозицій щодо підтримки легкої промисловості. Він включає в себе зниження податкового тиску, державні закупівлі у вітчизняного товаровиробника, розвиток профільної освіти.

«Я підтримаю українську легку промисловість, і українці будуть одягатися в дешевий та якісний, новий український одяг, а не в цей секонд-хенд, в який їх одягла нинішня влада. І за перші два роки мінімум 300 тисяч людей, переважно, звичайно ж, жінки, отримають хорошу високооплачувану роботу», – підкреслив Олександр Вілкул.


24 лютого 2019 16:38
'site2018:subscribe.form' is not a component