Олександр Вілкул: Я проголосував за мир та розвиток

Олександр Вілкул: Я проголосував за мир та розвиток

Олександр Вілкул проголосував на одній з виборчих дільниць Києва.

«Хто стане Президентом знає тільки Бог і десятки мільйонів українців. Наш голос – це наша мирна зброя. Вистрілимо залпом – все буде дуже добре. Все буде відмінно. Я проголосував за мир, я проголосував за сильну економіку, за високі зарплати, гідні пенсії, гідний рівень життя. Я закликаю всіх сьогодні прийти на виборчі дільниці», - сказав Олександр Вілкул, кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відразу після голосування.

Лідер опозиції підкреслив, що налаштований оптимістично, оскільки його підтримують мільйони людей у ​​всіх регіонах України. Розсудливих людей в Україні більшість, і всі вони підтримують мирну, сильну, багату, єдину Україну.


Також Олександр Вілкул зазначив, що його штаб готовий реагувати на провокації та фальсифікації, які запланувала влада: «Ми готові до всіх провокацій. У нас є спостерігачі, у нас є члени виборчих комісій, і ми будемо боротися за кожен голос. Ми знаємо, що влада планує провокації, ми знаємо, що влада планує масштабну фальсифікацію. І до виборчих дільниць – це так звані сітки. Знаємо, що це буде і на виборчих дільницях, і будемо боротися».

Лідер опозиції повідомив, що в його штабі буде вестися паралельний підрахунок голосів.


31 березня 2019 10:40
'site2018:subscribe.form' is not a component