Олександр Вілкул: Я забезпечу молодь якісною освітою та роботою з гідною заробітною платою

Олександр Вілкул: Я забезпечу молодь якісною освітою та роботою з гідною заробітною платою

Україна, колись багата і мирна, сьогодні перетворилася на одну з найбідніших країн Європи. Прямими результатами «реформ» за президентства Порошенка стали катастрофічно зростаюче безробіття та розвал системи освіти.

Під час робочої поїздки в Одеську область кандидат на посаду Президента України від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку» Олександр Вілкул відвідав ТОВ «НВП «Нива» (Одеса). Особливо багато питань працівники підприємства задавали щодо проблем навчання та працевлаштування молоді.


Опозиційний кандидат підкреслив, що молоді люди – це майбутнє країни, а від стартових умов їх діяльності залежить подальший розвиток всього суспільства. Саме небайдужа до свого майбутнього держава повинна надати громадянину всі можливості отримати на Батьківщині хорошу професію та знайти гідну роботу, допомогти реалізувати свій потенціал.

«Стратегічне завдання України – підтримка молоді від народження до першого робочого місця. Державна політика освіти і сприяння працевлаштуванню молоді, викладена в моїй Програмі «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху», передбачає системний розвиток освіти в Україні та економічні стимули підприємствам і підприємцям, що забезпечують першими робочими місцями молодих фахівців», – сказав кандидат у Президенти від опозиції.


«Пропозиція перша: органи місцевого самоврядування отримають кошти для розвитку професійно-технічної освіти. Перша вища освіта за спеціальностями реального сектора економіки, промисловості, будівництва, IT-технологій, сільського господарства і сфери послуг має бути безкоштовною. Пропозиція друга: для бізнесу – податкові пільги. Взявши на роботу після навчання молодого фахівця, на перші два роки роботодавець буде звільнений від сплати соціального внеску, а сам молодий спеціаліст до 27 років – від податку на доходи фізичних осіб», – роз'яснив Олександр Вілкул.

Працівники НПП «Нива» розуміють, що сьогодні Україна перебуває на роздоріжжі: йти згубним для країни шляхом, який пропонує нинішня влада, або вибрати шлях миру, розвитку і достатку. Олександр Вілкул – єдиний кандидат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – знає, як досягти цієї мети в найближчі п'ять років.


22 лютого 2019 20:32
'site2018:subscribe.form' is not a component