Олександр Вілкул зустрівся з Предстоятелем Української православної церкви Блаженнішим Онуфрієм

Олександр Вілкул зустрівся з Предстоятелем Української православної церкви Блаженнішим Онуфрієм

Сьогодні православні відзначають велике церковне свято – «Торжество Православ'я». Опозиціонери Олександр Вілкул та Вадим Новинський взяли участь в урочистому богослужінні в Києво-Печерській Лаврі, яке провів Предстоятель Української православної церкви Блаженніший Онуфрій. У святкуванні в церкві та Хресній Ході взяли участь сотні мирян.


Після богослужіння Блаженніший Онуфрій провів зустріч з Олександром Вілкулом, на якій були обговорені питання захисту істинної віри та канонічній церкві, необхідність припинення втручання влади і радикалів в справи церкви та збереження православних святинь.

«Православ'я та наша країна переживають важкі часи смути і розколу. Так вже було. Тисячу років тому на догоду мирським правителям наша церква ледь не загинула. Свято «Торжество Православ'я», яке ми відзначаємо сьогодні – це свято перемоги над розколом і перемоги над єрессю. Наша церква вистояла. Вистоїть зараз і наша країна, і наша свята православна віра», – написав на своїй сторінці в Facebook Олександр Вілкул.


17 березня 2019 18:17
'site2018:subscribe.form' is not a component