Олександр Вілкул: Відновити країну може новий парламент, в якому провокаторів і популістів замінять професіонали, які розуміються на економіці

Олександр Вілкул: Відновити країну може новий парламент, в якому провокаторів і популістів замінять професіонали, які розуміються на економіці

ЗМІ з посиланням на World Economic Outlook Міжнародного валютного фонду (МВФ) прогнозують девальвацію гривні нижче 31,5 грн./дол. «Економічний прогноз МВФ щодо України на декілька років негативний, незалежно від того, хто стане наступним президентом. Реально змінити ситуацію може тільки ефективний парламент. Верховна Рада повинна перестати бути інструментом політичних провокацій», – написав на своїй сторінці в Facebook лідер опозиції Олександр Вілкул.

Нагадаємо, Верховна Рада з 28 лютого встигла розглянути всього 80% правок в мовний законопроект.

«Це реальний злочин - місяць приймати провокаційний мовний закон, коли економіка падає в прірву, а люди вже не знають, як вижити», – підкреслив опозиціонер.

Олександр Вілкул зазначив, що разом з колегами з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ подав більше ста законопроектів для відродження економіки, підтримки промисловості, зниження тарифів до економічно обґрунтованого рівня, а також для відновлення нормального життя людей.

«Але для цього має відбутися перезавантаження влади, в парламенті ми повинні отримати потужну фракцію. Інакше прогнози МВФ та інших міжнародних інституцій щодо руйнування економіки нашої країни стануть реальністю», – резюмував народний депутат.


15 квітня 2019 15:55
'site2018:subscribe.form' is not a component