Олександр Вілкул: У Франції та Німеччині Зеленський фактично озвучував речівки Порошенка

Олександр Вілкул: У Франції та Німеччині Зеленський фактично озвучував речівки Порошенка

Заяви Президента України Володимира Зеленського під час візиту до Франції та Німеччини багато в чому нагадують тези, які раніше озвучував екс-президент Петро Порошенко. Про це заявив один з лідерів опозиції Олександр Вілкул в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Коли я вмикаю телевізор і бачу там Зеленського, то мені це подобається, тому що я не бачу мародерське обличчя Порошенка. Але при цьому ми не до кінця розуміємо, за що або проти чого виступає Володимир. У своїй інавгураційній промові він заявив про готовність «покласти» свій рейтинг заради досягнення миру в Україні. Але зараз під час візиту в Європу - в Німеччину і Францію - він фактично озвучував речівки Порошенка. Я вже не кажу про візит до Брюсселя, коли він читав пряму мову Порошенка зі з'їзду Блоку Порошенка. І це точно не про мир», - зазначив народний депутат.

Олександр Вілкул також звернув увагу на небажання Володимира Зеленського знижувати комунальні тарифи. «Одним своїм указом Глава держави може призупинити дію постанови Кабміну, яким в Україні були підвищені тарифи - і вони автоматично знизяться. Йому не потрібен для цього ні парламент, ні Кабмін. У країні вже практично всі виступають за зниження комунальних тарифів. Президент - теж за зниження тарифів, але це чомусь робити не поспішає», - розповів Вілкул.


21 червня 2019 11:39
'site2018:subscribe.form' is not a component