Олександр Вілкул вніс заставу за поліцейського, якого суд заарештував за те, що той затримав радикалів, які напали на райвідділ (документ)

Олександр Вілкул вніс заставу за поліцейського, якого суд заарештував за те, що той затримав радикалів, які напали на райвідділ (документ)

Лідер опозиції Олександр Вілкул сплатив заставу в 115 тис. грн за поліцейського Василя Мельникова, якого суд заарештував на 2 місяці за те, що той затримав ультрарадикалів, що напали на райвідділ у Києві. Відповідну суму Вілкул офіційно задекларував.

На думку опозиціонера, поліція не просто має право, а зобов'язана застосовувати силу проти бойовиків, які становлять загрозу для суспільства. Уже сьогодні поліцейський може вийти з СІЗО.

 «Поліцейський виконував свій обов'язок. В екстремальних умовах. Коли бойовики напали конкретно на Подільський райвідділ. Я вніс заставу, бо хочу побудувати правову державу, в якій кожен має право на захист незалежно від політичної кон'юнктури керівництва країни», - прокоментував Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

«Я вважаю, що поліція не просто має право, а зобов'язана застосовувати силу проти радикалів, які можуть завтра напасти на кожного», - підкреслив опозиціонер.

«Сподіваюся, що суд розбереться в усіх нюансах події, а поліцейський, з яким я навіть не знайомий, зможе заявити свою позицію та право на захист, перебуваючи на волі, а не в тюрмі під тиском», - додав Вілкул.

«Важливо розуміти - всі ці угруповання насправді безпосередньо підконтрольні владі. Інакше вони давно б уже сиділи», - зазначив опозиціонер.

 

 

13 лютого 2019 10:47
'site2018:subscribe.form' is not a component