Александр Вилкул вместе с «афганцами» возложил цветы к памятнику воинам-интернационалистам в Николаеве

Александр Вилкул вместе с «афганцами» возложил цветы к памятнику воинам-интернационалистам в Николаеве

«30 років тому воїни-інтернаціоналісти повернулися з Афганістану. А держава про них згадує лише в річницю. Чотири роки тому відібрали навіть ті невеликі пільги, які були у афганців, у інших воїнів-інтернаціоналістів, та й у всіх ветеранів», – заявив Олександр Вілкул, народний депутат від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку» після покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Опозиціонер наголосив, що війна в Афганістані – це трагедія. І вона повторюється зараз в Україні. Через війну на Донбасі знову гинуть і втрачають здоров'я тисячі українців.

«Всіх ветеранів-афганців цікавить питання, чому гинуть молоді люди. Так бути не повинно. Місця пам'яті про ту війну повинні бути нагадуванням для молодих поколінь, аби такі криваві події не повторювалися», – сказав Олександр Пашкевич, капітан запасу.


Народний депутат зазначив, що чим більше часу на Сході України триватиме війна, тим важче буде її закінчити, і тим значнішими будуть незворотні втрати. Тому потрібно зробити все для того, щоб війна на Донбасі якомога швидше скінчилася. Адже кожен день, який вона триває, – це втрачені життя військових і мирних громадян.

«Держава повинна дбати про своїх захисників, про тих, хто був вірний присязі тоді, і про тих, хто вірний присязі зараз. Я відновлю всі пільги, я дам нормальні пенсії, нормальні виплати і створю гідні умови для тих, хто сьогодні служить Вітчизні. А головне – я зупиню війну, щоб більше не гинули люди», – підкреслив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що війна в Афганістані тривала 10 років. У ній взяли участь близько 160 тис. українців. Більше 3 тис. з них загинули, 8 тис. повернулися в Україну пораненими або інвалідами.


15 лютого 2019 16:53
'site2018:subscribe.form' is not a component