Олександр Вілкул: Вплив псевдопатріотів, радикальних угруповань та їх лідерів в Україні буде зведено до нуля

Олександр Вілкул: Вплив псевдопатріотів, радикальних угруповань та їх лідерів в Україні буде зведено до нуля

Президентська передвиборна кампанія 2019 року в нашій країні демонструє все більш розгнузданий розгул радикалізму та екстремізму. Яскравими ілюстраціями цьому є тиск і неодноразові провокації проти лідера опозиції Олександра Вілкула, який активно протистоїть діючій владі. При цьому жоден радикал не поніс відповідальності за свої безчинства. Олександр Вілкул, кандидат в Президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – Партії миру та розвитку, впевнений, що не існує радикалів, непідконтрольних владі.

На зустрічі з жителями Чорноморська (Одеська обл.) Вілкул заявив: «Я багато їжджу зараз по країні. Люди втомилися від страху, брехні та ненависті. І в містах, і в селах, і на Сході, і на Заході українці відверто кажуть: ця влада обіцяла, що будемо жити як в Європі, але до ЄС нас поки наближають лише цифри на цінниках і в платіжках за комуналку. А з європейських країн ми все більше стаємо схожими на Німеччину, тільки 30-х років минулого століття – зі штурмовиками в уніформі та законами про освіту і мову, які обмежують права мільйонів громадян. На цих виборах ми бачимо, як групи псевдопатріотів у балаклавах і камуфляжі обслуговують чинну владу, виконуючи команди «фас» проти опозиційних кандидатів. Коли ми переможемо, вплив радикальних угруповань, їх лідерів і псевдопатріотів в Україні буде зведено до нуля».

«Під заступництвом чиновників і силовиків радикали впевнені в своїй безкарності. Шоковане вже не тільки населення, а й міжнародне співтовариство, яке відкрито заявляє, що те, що відбувається, веде до руйнування в Україні демократії та несе реальну загрозу не тільки її державності, а й безпеці всієї Європи. Після перемоги я розберуся з радикалами швидко, жорстко і за законом. Як тільки перші десять свавільників сядуть до в'язниці, ми забудемо про це явище», – акцентував кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Лідер опозиції підкреслив, що для нього патріот – кожен, хто пов'язує своє майбутнє з Україною, виконує закони і працює на благо держави. «Мені все одно, до якої церкви він ходить, якою мовою говорить, яка у нього національність», – резюмував Олександр Вілкул.

04 березня 2019 15:57
'site2018:subscribe.form' is not a component