Олександр Вілкул: Влада готує фальсифікації, але ми захищатимемо кожен голос, відданий за мир та розвиток

Олександр Вілкул: Влада готує фальсифікації, але ми захищатимемо кожен голос, відданий за мир та розвиток

Систему скупки голосів та фальсифікації результатів може вибудувати тільки влада.

Спостерігачі від Олександра Вілкула стежитимуть за підрахунком голосів на кожній виборчій дільниці.

Президентські вибори 2019 року стануть найбруднішими в історії незалежної України, - заявив кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в ефірі телеканалу «НАШ».

«Про те, що готуються фальсифікації, говорять усі. І влада дійсно спробує вплинути на голосування. Перша технологія – це так зване килимове бомбометання, коли всім пенсіонерам видають по 2410 грн., сподіваючись таким чином поліпшити їхнє ставлення до Порошенка. Сюди ж можна додати й так звану монетизацію, коли у людей відбирають субсидії та виплачують гроші, яких, щоправда, недостатньо, аби покрити зростання тарифів. Друга – система фальсифікації до виборчої дільниці. Це знамениті «сітки»: «сотники», «десятники» спробують привести людей до дільниць. І третій спосіб - це фальсифікація безпосередньо на виборчих дільницях, тобто «вкидання», «каруселі» тощо», - розповів лідер опозиції.

Він підкреслив, що систему скупки голосів та фальсифікації може побудувати тільки влада. Жоден кандидат від опозиції на таке фізично не здатний. «Але ми будемо боротися за кожен голос, за кожен протокол. У нас будуть на кожній виборчій дільниці спостерігачі, члени комісії. Ми не дамо вкрасти вибір українців», - заявив Олександр Вілкул.

На думку лідера опозиції, влада на цих виборах приречена на провал. «У 2019 році вже не можна уявити, щоб прийшов великий багатий дядько, показав цукерку в яскравій обгортці й сказав: «Ось вам цукерка, проголосуйте за мене». Люди не повірять йому.

Влада вважає, що ми не розуміємо, що на цьому «доброму й хорошому дядькові» - тисячі смертей українців від війни, мародерство та злодійство на армії, зруйнована економіка. У нинішнього керівництва країни нічого не вийде. Вони занадто погано думають про людей. Українці вже у всьому розібралися й проголосують за мир та розвиток», - резюмував Олександр Вілкул.


26 березня 2019 20:54
'site2018:subscribe.form' is not a component