Олександр Вілкул – в п'ятірці лідерів президентської гонки

Олександр Вілкул – в п'ятірці лідерів президентської гонки

Кандидат в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул продовжує збільшувати кількість своїх прихильників. Про це свідчать результати опитування Фонду «Українська політика», проведеного спільно з Інститутом маркетингу та консалтингу з 4 по 10 березня.

Відповідно до дослідження, за Олександра Вілкула готові проголосувати 9,1% опитаних. На думку соціологів, наростити підтримку серед виборців лідеру опозиції дозволило об'єднання з Євгенієм Мураєвим.

Першість в рейтингових показниках утримує комік Володимир Зеленський. За нього готові проголосувати 23,5% від тих, хто визначився зі своїм вибором. На другому місці - лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко – 15,9%. На третьому місці, за результатами дослідження, знаходиться діючий президент України Петро Порошенко – 15,5%. На четвертій позиції закріпився Олег Ляшко – 10,5%. П'яту позицію в рейтингу, за результатами дослідження, з Олександром Вілкулом ділить Анатолій Гриценко – 9,1%.

Значне просідання в рейтингових показниках спостерігається у Юрія Бойка – 8,2%.

На думку соціологів, Бойко здає позиції на тлі скандалів та відсутності чітких дій, які, багато в чому, замінюються відвертим популізмом. Незважаючи на заклики до об'єднання, команда Бойка так і не змогла одержати підтримку інших кандидатів в президенти, в чому, як видно, виявляється нездатність до співпраці і відсутність будь-якої стратегії в діях.

Підтримати іншого кандидата готові близько 4% опитаних. У той же час, 30,3% респондентів не змогли відповісти на питання щодо підтримки кандидата.

Дослідження проведено в 23 обласних центрах (крім Донецька і Луганська) та м.Київ, п'яти великих містах (Маріуполь, Кам'янське, Кременчук, Бровари, Кривий Ріг), 24 малих містах, 26 селищах, 64 селах. Обсяг вибірки - 3986 респондентів. Похибка становить ± 1,5%.


15 березня 2019 11:56
'site2018:subscribe.form' is not a component