Олександр Вілкул: В ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ досвідчені мери, промисловці та виробничники, які виводили підприємства та цілі галузі з кризи, створювали і створюють робочі місця в Україні

Олександр Вілкул: В ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ досвідчені мери, промисловці та виробничники, які виводили підприємства та цілі галузі з кризи, створювали і створюють робочі місця в Україні

«Ми – справжній ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – люди конкретних справ, а не порожніх слів. Нас не вчили красиво говорити. Нас вчили працювати. Тому у нас в списку досвідчені мери, які щодня працюють на своїх територіях, і у яких колосальна підтримка людей. У нас також промисловці та виробничники, які створювали, створюють і вміють створювати робочі місця. У нас – люди, які виводили підприємства й цілі галузі з кризи», – заявив в ефірі телеканалу ТРК «Україна» один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

Опозиціонер навів приклад, як йому вдалося домогтися погашення річної заборгованості із зарплати на одному з підприємств, яке він очолював свого часу в Кривому Розі на Дніпропетровщині. «Ставши генеральним директором Центрального ГЗК, маючи заборгованість із зарплати, я погасив її за три місяці. І у нас таких людей багато. Ми – люди конкретних справ. І ці конкретні справи найкраще свідчать за нас», – сказав народний депутат.

Вілкул зазначив, що в новому складі парламенту ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий до об'єднання з тими політичними силами, які підтримають програмні засади його партії, а саме: відновлення миру, скасування антинародних «реформ», відродження промисловості та економіки, зниження тарифів, зростання зарплат і пенсій.

«Буде дуже багато нових красивих осіб в парламенті. Йдуть і представники шоу-бізнесу, спортсмени, співаки і так далі. Але хтось же повинен, врешті-решт, і працювати. Ми готові запропонувати і Президенту Зеленському конкретну економічну програму з законопроектами, конкретно – як знижувати тарифи, що робити з медициною і так далі. Ми будемо йти з дуже чіткими, зрозумілими пропозиціями. Ми готові до коаліції миру, тому що найголовніше – це мир», – резюмував народний депутат.

25 червня 2019 10:29
'site2018:subscribe.form' is not a component