Олександр Вілкул: У Дніпрі після перемоги я добудую об'їзну, запущу метро, створю якісний міжнародний аеропорт

Олександр Вілкул: У Дніпрі після перемоги я добудую об'їзну, запущу метро, створю якісний міжнародний аеропорт

На масштабному форумі кандидат на пост Президента від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул представив адресну програму для Дніпра.

Форум «Спільна ініціатива миру» об'єднав понад чотири тисячі жителів Дніпра. Кандидат в Президенти від опозиції Олександр Вілкул розповів про свою Адресну програму розвитку міста, яка розроблена з представниками трудових колективів та громадських організацій.

Він акцентував, що після перемоги поверне повагу людям праці. Місту-трудівнику лідер опозиції гарантує мир, економічне зростання та державну підтримку.


Вілкул підкреслив, що його Адресна програма розвитку Дніпропетровська включає п'ять напрямків:

1. 100% екологічного податку і 50% податку на прибуток підприємств будуть залишатися в Дніпрі та йти на поліпшення екології, модернізацію підприємств, розвиток інфраструктури та на спеціальні екологічні доплати жителям.

2. Відновлення повного списку №1 і №2, які дають право на пільгову пенсію для зайнятих на шкідливих виробництвах.

3. Нова інфраструктура. Забезпечу державні інвестиції для розвитку інфраструктури Дніпра та за три роки добудую і запущу метро, ​​добудую об'їзну, створю якісний міжнародний аеропорт.

4. Впровадження реальних енергозберігаючих технологій для зниження енергоспоживання ресурсів в будинках і оплат за комуналку. Такий проект вже реалізований в Берліні, і споживання тепла там знижено на 50-60%.

5. Після перемоги на виборах ми за лічені дні покінчимо з радикалізмом, і наші ветерани та жителі Дніпропетровська будуть у повній безпеці відзначати 9 Травня та інші свята.


Вілкул зазначив: «Що стосується перейменування області в Січеславську та заборони російської мови. Я забезпечу прийняття закону про місцевий референдум і проведу гуманітарну децентралізацію. Не депутати в Києві, а жителі населених пунктів визначатимуть, як називати свої вулиці, міста і області, якою мовою розмовляти, які свята відзначати та які пам'ятники ставити».

Учасники форуму гостро критикували владу, яка ось уже п'ять років розкрадає нашу країну, перетворює її на кладовище заводів, робить людей жебраками. Відносно пенсійного та медичного експериментів, які влада називає реформами, учасники форуму жорстко вимагали скасувати їх відразу після перезавантаження влади в результаті виборів.


«Ми вибираємо не тільки Президента, але і команду. У мене тисячі підписів. Їх зібрали люди за відставку санітарки Супрун. З відома Президента вона закриває лікарні, робить медицину повністю платною. Смертність уже в два рази перевищує народжуваність. Після перемоги я зупиню це знущання. Введемо страхову медицину. Страховку для дітей, пенсіонерів і бюджетників буде оплачувати держава, а для працівників – підприємство. Будуть гроші і на підвищення зарплат лікарям, і на нове обладнання, і на поліпшення лікування», – підкреслив Олександр Вілкул.


28 березня 2019 10:40
'site2018:subscribe.form' is not a component