Олександр Вілкул у Чорноморську представив своїх довірених осіб в Одеській області

Олександр Вілкул у Чорноморську представив своїх довірених осіб в Одеській області

Кандидат в Президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул відвідав Одеську область з робочою поїздкою. Він зустрівся з жителями Чорноморська Одеської області та поспілкувався з робітниками «Іллічівського судноремонтного заводу» – найбільшого в Україні підприємства такого профілю.

Під час зустрічі з виборцями в Чорноморську, Олександр Вілкул представив своїх довірених осіб по Одеському регіону.

Так, довіреною особою по єдиному загальнодержавному округу стала відомий журналіст, народний депутат VII скликання Світлана Фабрикант. По виборчому округу №133 представляти інтереси Олександра Вілкула буде екс-заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков. Депутат Одеської міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Орлов став довіреною особою по округу №134. В окрузі №135 повноваження довіреної особи буде виконувати депутат Одеської міськради Богдан Гіганов, а в окрузі №136 – лікар, підприємець Костянтин Лобановський.


Довіреною особою лідера опозиції по 137-ому округу став депутат обласної ради Володимир Осипов, а його однопартієць, голова Роздільнянської райради Фелікс Сігал повноваження довіреної особи кандидата в Президенти буде виконувати по округу №139. На окрузі №140 в президентську кампанію працювати довірено обласному депутату Павлу Напрієнко. Його колега по Одеській обласній раді Ірина Коваліш стала довіреною особою Олександра Вілкула по 141-ому виборчому округу, а начальник адміністрації Ренійського порту Сергій Строєв представлятиме інтереси кандидата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по 143-ому округу.


Лідер опозиції впевнений, що в цю виборчу кампанію на довірених особах, міських, районних і обласних штабах, спостерігачах і агітаторах лежать особливі завдання, так як від вибору українців 31 березня 2019 року без перебільшення залежить майбутнє України.

«У цю президентську кампанію між собою змагатимуться і конкуруватимуть навіть не прізвища Порошенко, Тимошенко, Вілкул або якісь інші. Між собою будуть конкурувати два шляхи розвитку нашої країни. Перший шлях – це шлях, по якому нас веде влада останні п'ять років: це шлях МВФ і міжнародних банкірів, яким від нас потрібні земля, сировина, дешева робоча сила. Це шлях злиденної аграрної країни з 15-мільйонним населенням, розпроданої землею і війною до останнього українця», – сказав кандидат у Президенти від опозиції.

«Але в України є й інший шлях розвитку, який я пропоную у вигляді чіткої програми дій, і за який я зараз борюся. Це шлях мирної України, шлях України з розвиненою економікою, але економікою не заради економіки, а для людей, щоб у них були високі зарплати, справедливі пенсії та гідний рівень життя. Я йду на вибори з чіткою програмою, в яку вірю. Я йду на вибори з відкритим серцем, і я вірю, що ми разом досягнемо успіху», – підкреслив Олександр Вілкул.

Також про свою підтримку кандидата в Президенти Олександра Вілкула заявив народний депутат України, член фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Ківалов.


19 лютого 2019 11:31
'site2018:subscribe.form' is not a component