Олександр Вілкул: Україна повинна бути багатокультурною, багатомовною, але при цьому не залежною ані від НАТО, ані від РФ країною

Олександр Вілкул: Україна повинна бути багатокультурною, багатомовною, але при цьому не залежною ані від НАТО, ані від РФ країною

Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» є проукраїнською політичною силою, яка відстоює реальну незалежність нашої країни. У цьому головна відмінність ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ від партії «За життя» Віктора Медведчука та Сергія Льовочкіна.

Про це в ефірі програми «Право на владу» на «1 + 1» заявив один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Олександр Вілкул.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за незалежність України від впливу як з боку західного світу, так і російського.

«У нас є політики, які хочуть зробити Україну колонією під зовнішнім управлінням НАТО. Найяскравіший приклад - Петро Порошенко. Є й інші політики, як Медведчук та його сподвижники, які хочуть, щоб ми стали Південно-Східним федеральним округом РФ. Я дуже добре ставлюся до російської культури. У нас половина українців російськомовні, у нас у половини - родичі в Росії. Я сам, у мене батько українець, мама росіянка. Але при цьому, я не вважаю, що ми повинні стати колонією РФ», - підкреслив Олександр Вілкул.

І додав, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за багатокультурну, багатомовну, але при цьому за незалежну Україну.

«Ми, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, справжній ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, а не Рабиновича, Льовочкіна та Медведчука «За життя». Ми якраз є проукраїнською політичною силою. Хочемо, щоб ми були незалежними, щоб наша країна була багата. Так, багатокультурна, так, багатомовна, але незалежна. Я вважаю, що 9 Травня - це День Перемоги. Великого нашого народу, над німецько-фашистськими загарбниками. Для мене - це самий сенс. Але вважаю, що використання георгіївської стрічки зараз недоречно, в зв'язку з конфліктом, який є. Як і червоно-чорних «бандерівських» прапорів. Давайте шукати речі, які об'єднують нашу країну. Патріот - це той, хто працює кожен день на її благо», - заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

30 червня 2019 14:27
'site2018:subscribe.form' is not a component