Олександр Вілкул: Реальну альтернативу нинішній владі представляє тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру і розвитку

Олександр Вілкул: Реальну альтернативу нинішній владі представляє тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру і розвитку

Відновлення миру та економічний розвиток - головні пріоритети для ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в ексклюзивному інтерв'ю газеті «Сегодня».

За його словами, підтримка ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зростає з кожним днем. «Чому це відбувається? По-перше, ми реальна, а не картонна опозиція. Ми не пропонуємо нічого схожого на «Порошенко 2.0», не підігруємо владі, не вносимо розбрат в опозиційний рух, не є чиїмись маріонетками. За нас говорить не помітна реклама, а конкретні досягнення минулих років», - зазначив народний депутат.

Олександр Вілкул додав, що на депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в місцевих радах та мерів міст чиниться колосальний тиск, проте вони продовжують залишатися з ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ та працювати на благо людей. «З кожним днем ​​нас стає все більше, тому впевненість в перемозі – є», - підкреслив парламентарій.

Відновлення миру та економічний розвиток, за словами Вілкула, є головним пріоритетом для ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. «Україна вже дійшла до краю. Нижче падати нікуди. За п'ять років зруйнована країна, мільйони людей втратили свої будинки і живуть на валізах, молодь масово виїжджає, економічні зв'язки обірвані, через відкриті кордони йде потік імпорту. Якщо ситуацію не розгорнути на 180 градусів, ми країну втратимо. Альтернативи вже немає: тільки зміна влади, тільки рух вперед. Це розуміють все більше людей», - зазначив політик.

Олександр Вілкул підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - як партія миру і розвитку - є єдиною реальною альтернативою нинішній владі.

«Я йду (в Президенти, - Ред.) не сам, я - член команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Що таке ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - це партія миру і розвитку - найсильніша опозиційна сила в країні. Реальну альтернативу діючій владі представляє на сьогодні тільки наша політична сила», - підкреслив Олександр Вілкул.
10 січня 2019 17:30
'site2018:subscribe.form' is not a component