Олександр Вілкул розповів, що зробить в перші 100 днів на посаді Президента

Олександр Вілкул розповів, що зробить в перші 100 днів на посаді Президента

Першим завданням нового Президента має стати встановлення миру і швидке перезавантаження мирного процесу. Про це заявив народний депутат Олександр Вілкул на телеканалі «ICTV» в ток-шоу «Свобода слова».

«Я гарантую, що вже в перший день-два припинять стріляти і перестануть гинути люди», - сказав він. На думку Вілкула, встановлення стійкого миру є можливим за 6-8 місяців. Для цього політик пропонує провести прямі переговори між США і Росією, щоб забезпечити прийняття резолюції Ради безпеки ООН. Наступний крок – введення миротворчого контингенту, «без якого не обійтися». Миротворці будуть запрошені з традиційно дружніх до України країн (Білорусь, Азербайджан, Казахстан), а також нейтральних держав (Фінляндія, Австрія, Швеція).

Після цього на Донбасі почне працювати тимчасова адміністрація під егідою ООН, потім будуть проведені вибори за українським законодавством. В цей же час Київ повинен прийняти закони в логіці Мінських угод. І, нарешті, завершенням мирного процесу стане повна реінтеграція Донбасу. «Весь цей шлях за сто днів не пройдемо, але за півроку – пройдемо», – вважає Вілкул.

Крім цього, опозиціонер обіцяє відновити зв'язки з Кримом, який є невід'ємною частиною України, і в якому проживають два мільйони громадян України. «За місяць дам і воду, і відновлю економічні відносини з Кримом. Українці в українському Криму отримають нашу підтримку», - говорить народний депутат.

Перші сто днів після обрання нового Президента також повинні бути витрачені на якісний стрибок в економічному зростанні. Короткі терміни не повинні бентежити - вони реальні, якщо є команда і напрацьований перелік законопроектів, як у випадку з ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ – Партією миру та розвитку.

«Працююча економіка – це високі зарплати, гідні пенсії, робочі місця і повернення додому 9-10 мільйонів українців, які працюють за кордоном», – підкреслив Вілкул.

Він також виступає за введення страхової медицини. «Це буде повністю реалізовано протягом першого півріччя після виборів, але в перші три місяці ми вже почнемо», –зазначив опозиціонер. Також будуть розпочаті реформи в освіті.

Також серед обов'язкових кроків – введення державного контролю над цінами на соціально значущі продукти харчування та приведення тарифів до обґрунтованого рівня. «Державне підприємство «Укргазвидобування» видобуває достатньо газу, щоб забезпечити населення і нашу комунальну сферу. Його собівартість – 2 тис. грн за 1 тис. кубометрів, а продають його нам – по 8550 грн. Чому не знизити ціни в два рази? Ще й залишиться на розвиток і буріння нових свердловин», – наполягає Вілкул.

За його словами, працююча сім'я не повинна платити за комуналку більше 15% сімейного доходу.

Виконання всієї програми Олександр Вілкул оцінює в півроку, але за три місяці люди вже побачать конкретний результат і відчують, що у них підвищилася купівельна спроможність. Все це стане можливим після того, як почне працювати економіка, контролюватися ціни і знизяться комунальні тарифи.

30 січня 2019 13:53
'site2018:subscribe.form' is not a component