Олександр Вілкул розкритикував томос-тур Порошенка

Олександр Вілкул розкритикував томос-тур Порошенка

Замість того, щоб виводити країну з кризи, керівництво країни цинічно використовує питання віри в якості інструменту політичних технологій. Про це заявив народний депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул на Погоджувальній раді керівників фракцій у Верховній Раде у вівторок, 15 січня.

Він звернув увагу на те, що чинний президент Порошенко їздить по країні, «піарить одну з конфесій і представляє себе мало не главою церкви». «Ці томос-тури не можна назвати нічим іншим, як піаром кандидата в президенти», – заявив опозиціонер.

Олександр Вілкул сказав, що наполягає на включенні до порядку денного поданого ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ законопроекту №6200 про заборону релігійного рейдерства – захоплення храмів. Проте замість цього до порядку денного парламенту на наступний тиждень внесено розгляд законопроекту №4128, який фактично легалізував рейдерство храмів на користь пропрезидентської релігійної організації.

«Ухвалення цього закону призведе до переділу храмів і захоплення власності церковних громад. Влада фактично провокує зіткнення і, можливо, кровопролиття», – вважає народний депутат.

Вже сьогодні склалася небезпечна ситуація в Рівненській, Волинській, Вінницькій, Одеській областях. Там влада провокує перехід храмів під іншу юрисдикцію. «Це занадто небезпечні політичні ігри, в яких немає нічого ані від віри, ані від патріотизму», – підкреслив опозиціонер.

Він також призвав в рік передвиборчих перегонів зняти з розгляду усі законопроекти, які дискримінують громадян за релігійною ознакою.

15 січня 2019 13:09
'site2018:subscribe.form' is not a component