Олександр Вілкул: П'ять років провладні партії в Верховній Раді під гаслами про європейські цінності вели нас, насправді, до націоналістичної диктатури

Олександр Вілкул: П'ять років провладні партії в Верховній Раді під гаслами про європейські цінності вели нас, насправді, до націоналістичної диктатури

Щоб новий парламент ефективно працював в інтересах людей, 21-го липня на перевиборах Верховної Ради ми повинні проголосувати розумом, а не емоціями, – заявив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул під час виступу з парламентської трибуни.

«Шановні друзі, я хотів би у всіх вас запитати: в парламенті зараз максимум 100 народних депутатів, а на табло – 350. Як ми відкрили сесію і як ви збираєтеся працювати? Я вважаю цей передостанній день таким же днем ​​ганьби, як і всі інші», – звернувся Вілкул до народних депутатів.

Підводячи підсумки роботи Верховної Ради за ці п'ять років, політик сказав: «На цьому тижні закінчує роботу найгірша, на думку людей, Верховна Рада. Під гаслами про європейські цінності нас, насправді, вели до націоналістичної диктатури. Перетворювали в країну з бідними людьми і епідеміями хвороб, яких до цього не було багато десятиліть. Хотіли розпродати землю. Розколювали питаннями мови, віри та історії. Заробляли на війні. Вони хотіли, щоб українці боялися майбутнього і ненавиділи один одного. 21-го липня ми повинні проголосувати розумом, а не емоціями».

Він підкреслив, що потрібно проаналізувати, чому були ці п'ять років обману, і зрозуміти, що робити далі. «Перше: в новий парламент повинні пройти ті, у кого вже є успішний досвід управління підприємствами та містами; у кого вже є чітка програма з виведення країни з кризи. Нагадую, в нинішній Верховній Раді 56% нових облич, принаймні, так здавалося п'ять років тому. У новий парламент теж ідуть представники шоу-бізнесу та спортсмени, але Україна не має часу, щоб вони проводили чергові експерименти над народом між концертами і корпоративами», – сказав опозиціонер.

Народний депутат зазначив, що новому Президенту вдасться підняти країну, тільки якщо в парламенті буде проходити конструктивна робота, і ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий допомогти її налагодити.

«Друге: необхідно відновити справедливість по відношенню до людей. У центрі державної політики повинна бути людина, українець, а не власні інтереси українських нардепів і політиків. Україна опустилася на останнє місце в Європі за рівнем зарплат і пенсій. При цьому коаліція проголосувала за збільшення окладів депутатам в три рази», – сказав Олександр Вілкул.

Парламентарій підкреслив, що новий парламент і проголосований ним Кабмін повинні знизити тарифи, стабілізувати ціни і забезпечити реальне зростання зарплат і пенсій людям, а не тільки собі. «Для цього, – сказав парламентарій, – потрібно забезпечити зростання економіки. І це теж можуть зробити тільки ті, хто розбирається в промисловості, хто вже створював робочі місця з достойною заробітною платою. І головне – треба припинити війну. Під всі ці завдання у нас є розроблені законопроекти».

Як зазначив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав у Раду 1321 законопроект, із яких тільки 52 були прийняті. «Провладним партіям війни не були потрібні наші конкретні рішення, спрямовані на відновлення миру, розвиток підприємств і гідне життя людей, на об'єднання країни. Але вони потрібні народу України. І ми це зробимо в новому парламенті», – резюмував Вілкул.
10 липня 2019 11:26
'site2018:subscribe.form' is not a component