Олександр Вілкул: Прямі переговори з Росією потрібні, але треба відстоювати національні інтереси, а не створювати федеральний округ РФ

Олександр Вілкул: Прямі переговори з Росією потрібні, але треба відстоювати національні інтереси, а не створювати федеральний округ РФ

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі «ICTV» зазначив, що, на відміну від структури «За життя», ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – самостійна українська політична сила, в тому числі й в прийнятті рішень.

«Вони («За життя». – Прим. Ред.) Прислухаються до Кремля, отримують там вказівки, ніхто цього не приховує. Я чудово ставлюся до російської культури. Ми говоримо російською мовою – півкраїни говорить російською мовою! Але я не хочу, щоб наша країна була якимось Південно-Західним округом Російської Федерації. Ось якраз ми – за Україну! Так, ми за позаблокову Україну, за незалежну Україну, за ту Україну, де кожен може говорити рідною мовою. В якій кожен регіон приймає рішення, які свята святкувати і як будуть називатися його вулиці. Ми - за сильну Україну», – сказав Вілкул.

Він підкреслив, що практично весь парламент, крім Медведчука та його групи, сьогодні знаходиться під різноманітними санкціями з боку Росії. «Як людину, мене, якщо чесно, це не хвилює. Я не мав і не маю ніякого бізнесу в РФ, на відміну від Петра Олексійовича Порошенка. Я не мав і не маю ніякої нерухомості в РФ. Тому мене це ніяким чином не стосується як людини. Якщо говорити як політик, то вести переговори будуть з будь-якою осудною людиною, яка пропонує реальні речі. Але! Важливий момент – вести переговори на рівних. Не їхати туди здаватися, а вести переговори на рівних і домовлятися про швидке закінчення війни в інтересах України, знаходячи взаємовигідні компроміси. Ми знаємо, як це зробити, і ми це зробимо», – резюмував опозиціонер.

26 червня 2019 11:41
'site2018:subscribe.form' is not a component