Олександр Вілкул провів в Дніпрі масштабне святкування Дня Перемоги

Олександр Вілкул провів в Дніпрі масштабне святкування Дня Перемоги

Тисячі жителів Дніпра разом з Олександром Вілкулом та ветеранами пройшли Маршем Миру в ім'я єдності України та поклали квіти до меморіалів справжніх героїв. Після масштабної ходи на Січеславській Набережній на учасників Маршу чекала концертна програма та традиційна фронтова каша.


Один з лідерів парламентської опозиції Олександр Вілкул сказав: «Всіх, чиї діди та прадіди перемогли фашистів, а не служили їм, вітаю з Днем Перемоги! Це велике свято.

Я прийшов з портретом свого діда-фронтовика Олексія Гнатовича Харькіна. Велика війна 1941-1945 рр. торкнулася практично кожної сім'ї в нашій країні. Мій дід дійшов до Праги, і такі ж історії є практично в кожній родині. Тому, для нас вони - справжні Герої.


Ця влада не змогла зламати й залякати нас. Ніхто не зможе знищити в нас повагу до великого подвигу нашого народу, який звільнив Європу від нацизму.

Сьогодні по всій країні вийшли сотні тисяч людей, багато молоді - покладають квіти, проходять урочистими маршами в пам'ять своїх дідів і прадідів. Це означає, що ми теж добилися перемоги над тими, хто п'ять років знищував нашу історію та принижував ветеранів не лише скороченням пільг і злиденними пенсіями, але й зневагою до їх подвигу. Ми будемо об'єднувати країну, повертати повагу та гідне життя ветеранам і всім жителям нашої країни.

Ще раз, всіх зі святом!» - сказав опозиціонер.


Разом з Олександром Вілкулом в колоні йшли ветерани, які перемогли нацизм. «Дякуємо Олександру Вілкулу, його команду за те, що зберігають пам'ять про подвиг для майбутніх поколінь», - сказав Іван Новіков, інвалід війни.

Вілкул подякував правоохоронцям за ефективну роботу щодо недопущення провокацій.

Команда Олександра Вілкула завжди системно готується до масштабного святкування Дня Перемоги. В рамках підготовки до святкування 9 травня депутати всіх рівнів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, волонтери Фонду Вілкула «Українська перспектива» разом з жителями області упорядковують меморіали. Цього року приведено до ладу більше сотні пам'ятників воїнам-визволителям (гіперпосилання на новину). Суботники пройшли в Дніпрі, Кривому Розі, Кам'янському (Дніпродзержинську), Павлограді, Новомосковську, Тернівці, Марганці, Орджонікідзе, П'ятихатках та інших містах і районах Дніпропетровської області.


Нагадаємо, 9 Травня 2018 року разом з Олександром Вілкулом та ветеранами десятки тисяч жителів Дніпра пройшли Маршем Миру в ім'я єдності України і поклали квіти до меморіалів солдатів Перемоги. У ході також взяли участь і депутати Європейського парламенту.

Нагадаємо, 9 Травня 2017 року радикали напали на колону Маршу Перемоги, в якому йшли десятки тисяч жителів Дніпра з дітьми та ветерани. Тільки завдяки оперативній реакції Олександра Вілкула, учасників Маршу та правоохоронних органів, вдалося захистити ветеранів та містян з дітьми. В результаті нападу радикалів постраждали шість працівників правоохоронних органів. Поліція вилучила у нападників чотири ножа, три травматичних та один газовий пістолет, шість газових балончиків, факели, запальну суміш і балаклави.

09 травня 2019 13:21
'site2018:subscribe.form' is not a component