Олександр Вілкул: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ створить за 5 років не менше 5 млн робочих місць з гідною зарплатою

Олександр Вілкул: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ створить за 5 років не менше 5 млн робочих місць з гідною зарплатою

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з робітниками дніпровського металургійного заводу «Дніпросталь». Сім років тому це підприємство було створено за підтримки Вілкула, який в 2010-2012 роках очолював Дніпропетровську область.

«Я пишаюся тим, що в першу чергу виробничник, і довго працював на робітничих спеціальностях. Ми вже не раз доводили, що вміємо виводити підприємства з криз, створювати нові високооплачувані робочі місця. Ми зробимо це ще раз. Швидко відновимо мир. Проведемо реальну децентралізацію, щоб екологічні податки, які сплачують підприємства в промислових містах, не йшли до Києва в бездонні кишені влади, а залишалися в регіонах. І йшли на економічні надбавки до пенсій і заробітних плат. Ми повернемо повагу до людей праці», – сказав народний депутат.

За три роки (з 2010-го по 2012-й, коли Вілкул був губернатором) в Дніпропетровській області було створено більше 200 тисяч нових робочих місць, забезпечено +24% зростання промислового виробництва, а середня заробітна плата зросла майже в два рази (з 1963 грн до 3312 грн, або з $245 до $414 за курсом 8 грн/дол. на той час). «Ні до, ні після ніхто не зміг показати таких результатів. Просто треба вміти працювати», – сказав Олександр Вілкул.

Під його керівництвом для розвитку області було залучено 2 млрд доларів іноземних інвестицій. А «Дніпросталь» став першим металургійним заводом, побудованим в Україні «з нуля» за останні 40 років.

Спілкуючись з металургами, Вілкул сказав: «Ми відновимо мир і підтримаємо промисловість. Крім того, завдяки децентралізації гроші будуть залишатися в містах, а не забиратися в центр. А значить, будуть хороші дороги, нові дитячі садки, екологічні доплати жителям промислових міст, комфорт і безпека. Тому що навіть на таких підприємствах, де висока зарплата, люди зараз невпевнені в майбутньому своїх дітей, не розуміють, що буде з країною».

«Ми підходимо комплексно до розвитку країни. Ми повернемо повагу і гідне життя людей праці. Для цього ми йдемо в новий парламент, і у нас є детальна програма «Нової Індустріалізації» з розробленими законопроектами. Ми вже створювали робочі місця і підвищували зарплати людям, зробимо це ще раз», – підкреслив він.

За словами Вілкула, наростити виробництво в металургії може збільшення внутрішнього споживання її продукції. Це стане наслідком реалізації програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація». Результатом стане також збереження і створення нових робочих місць; залучення та впровадження новітніх технологій (в тому числі енергозберігаючих); залучення інвестицій; створення сучасної інфраструктури; просування національного продукту на світових ринках; підвищення ефективності економіки, стабільний курс національної валюти; зростання заробітних плат і відрахувань до бюджету, що є основою для зростання пенсій і соціальних виплат.


11 липня 2019 13:49
'site2018:subscribe.form' is not a component