Олександр Вілкул: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація» – це системне відродження української промисловості

Олександр Вілкул: Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація» – це системне відродження української промисловості

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з трудовим колективом металургійного комбінату ПАТ ДМК (Кам'янське, Дніпропетровська область). Під час зустрічі він обговорив з працівниками підприємства майбутні парламентські вибори і програму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація», якою передбачено галузеве відродження української промисловості.

«Ми пропонуємо виключно політику захисту українських національних інтересів. У парламенті ми будемо стабілізуючим якорем, який не дозволить розхитувати країну ні в одну, ні в іншу сторону», – сказав один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


За словами Олександра Вілкула, результатом «Нової Індустріалізації» стане збереження і створення нових робочих місць, залучення інвестицій, просування національного продукту на світових ринках, підвищення ефективності економіки, стабільний курс національної валюти, зростання заробітних плат і відрахувань до бюджету.

«Реалізуючи нашу програму «Нової Індустріалізації», ми знайдемо шляхи фінансового оздоровлення вашого металургійного комбінату. Люди будуть забезпечені роботою, гідною зарплатою і впевнено дивитися в майбутнє. Безграмотна економічна політика влади перетворює Україну в продавця товарів сировинної групи. Наша ж мета – зробити Україну конкурентоспроможним гравцем на світовому ринку», – підкреслив політик.


Довідково:

Публічне акціонерне товариство «Дніпровський меткомбінат» – одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, яке спеціалізується на виробництві чавуну, сталі, прокату. Підприємство засноване в 1889 році. На комбінаті працює близько 9500 осіб. ПАТ «Дніпровський меткомбінат» в першому півріччі 2019 року поставляв свою продукцію в 30 країн світу.


13 липня 2019 14:23
'site2018:subscribe.form' is not a component