Олександр Вілкул закликав учасників виборчого процесу поводитися на виборах чесно

Олександр Вілкул закликав учасників виборчого процесу поводитися на виборах чесно

Народний депутат України від фракції «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Олександр Вілкул закликав усіх учасників виборчого процесу поводитися чесно.

«Застерігаю від будь-яких провокацій, фальсифікацій і залякування людей. Брудні вибори знищують легітимність голосування, фальшиві «переможці» нікому не потрібні ані в країні, ані за її межами. Влада повинна забезпечити правопорядок в країні. Виборці повинні бути впевнені, що їхні голоси ніхто не вкраде, і що всі кандидати, їхні штаби, члени виборчих комісій аж до ЦВК діятимуть суворо в рамках закону», – підкреслив Вілкул.

Лідер опозиції зазначив, що підготовка до виборів супроводжувалася скандалами, і було достатньо фактів, що влада не пройшла випробування виборами. Але день голосування стане новою серйозною перевіркою.

«Чесні вибори впливають на імідж України в Європі та світі. Закликаю всіх поводитися чесно і поважати право українських виборців вибрати того президента, якому вони довіряють, і той шлях для України, який забезпечить їй мир і розвиток», – зазначив Вілкул.

30 березня 2019 15:56
'site2018:subscribe.form' is not a component