Олександр Вілкул закликав «Опозиційну платформу - За життя» узгодити кандидатури мажоритарників

Олександр Вілкул закликав «Опозиційну платформу - За життя» узгодити кандидатури мажоритарників

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул закликав інші опозиційні партії узгодити кандидатури мажоритарників і не виставляти кандидатів один проти одного. Про це повідомляє прес-служба народного депутата.

Як зазначив Вілкул, сьогодні дві опозиційні партії беруть участь у виборах в складі різних команд, причиною чого є різні позиції з ряду ідеологічних питань.

«Ми не хочемо відстоювати політику побудови країни ані під команди НАТО, ані під команди з Москви, ми - за самостійну сильну економічно Україну. У цьому наша головна ідеологічна розбіжність. Ми не хочемо бути партією одного регіону. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відстоює інтереси не тільки Півдня та Сходу, але всіх розсудливих людей по всій країні, які хочуть миру та розвитку для України», - заявив Олександр Вілкул.

У той же час, за його словами, в парламенті повинні бути краще представлені професійні люди, які мають необхідні знання та досвід для законодавчої роботи.

«Тому, вважаю, що опозиційним силам доцільно не воювати один з одним, а узгодити кандидатів в народні депутати, які будуть висуватися партіями у мажоритарних округах. Завдання цих виборів - не працювати методами «чим гірше, тим краще», як це робили представники минулої влади. А на перше місце ставити ефективність роботи та користь для країни», - додав народний депутат.


14 червня 2019 17:53
'site2018:subscribe.form' is not a component