Олександр Вілкул: Президент Зеленський повинен вивести країну з-під зовнішнього управління та переглянути умови співпраці з МВФ

Олександр Вілкул: Президент Зеленський повинен вивести країну з-під зовнішнього управління та переглянути умови співпраці з МВФ

Згідно зі звітом Світового банку, для того, щоб наздогнати поточні показники Польщі, Україні буде потрібно 50 років. Виступаючи з парламентської трибуни, один з лідерів фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул сказав: «Кожен день в Україні стає все гірше й гірше. Що треба робити? Цю ініціативу повинен взяти на себе новообраний Президент, на якого у нас дуже великі надії. По-перше, необхідно виводити країну з-під зовнішнього управління.

Для цього потрібно переглянути умови співпраці з МВФ, який говорить то землю продавати, то проводити «реформи», а насправді - геноцидні соціальні експерименти над українцями. А якщо ні, то потрібно мати мужність відмовитися від співпраці на цих принизливих умовах. Також потрібно переглянути положення економічної частини Асоціації з ЄС, через що нас не пускають на європейські ринки».

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий розглядати та голосувати за всі необхідні для цього законопроекти.

Олександр Вілкул додав, що крім економічних питань Президент також може вже зараз, до переобрання парламенту, ініціювати рішення, в яких не потрібна участь народних депутатів.

«Необхідно припинити війну. І починати потрібно зі скасування блокади Донбасу - транспортної, енергетичної, економічної та, головне - гуманітарної. Блокада Донбасу була введена Указом Президента Порошенка, який представляв банду, яка грабувала людей та наживалася на війні. Тому технічно блокада Донбасу може бути знята Указом Президента Зеленського, і він це повинен зробити, якщо хоче миру. Це перше», - сказав опозиціонер.

«Друге, - додав нардеп, - потрібно виходити на прямі переговори з РФ, тому що це - єдиний реальний шлях припинити війну. Потрібно провести обмін полоненими «всіх на всіх», без винятків. Ми підготували всі необхідні законопроекти в рамках Мінських угод. Їх 11. І ці законопроекти потрібно зараз розглядати в парламенті, тому що це те, що потрібно народу України».

Ще один крок, який повинен зробити Президент, - це зниження комунальних тарифів, - підкреслив Вілкул.

«Тарифи були підвищені постановою уряду, тому технічно, для того щоб знизити тарифи, Президенту Зеленському не потрібен парламент. Президент вже зараз може своїм указом скасувати постанову Кабміну і знизити комунальні тарифи. І йому в відповідь буде аплодувати вся Україна і, я впевнений, весь зал», - зазначив він.

Звертаючись до політиків, Вілкул сказав: «Необхідно думати про людей, про Україну, а не тільки про свої рейтинги напередодні виборів».

28 травня 2019 15:18
'site2018:subscribe.form' is not a component