Олександр Вілкул – Президент, який поверне в країну мир та розвиток

Олександр Вілкул – Президент, який поверне в країну мир та розвиток

У Маріуполі на регіональному форумі «Спільна ініціатива миру» єдиний кандидат в Президенти України від опозиційних сил представив план дій з досягнення миру. Через півроку після обрання Олександра Вілкула Президентом мирний Донбас буде в єдиній Україні.

Арена баскетбольного клубу «Азовмаш» у Маріуполі була повністю заповнена: тут проходив регіональний форум «Спільна ініціатива миру». Кандидат в Президенти України Олександр Вілкул та його команда представили жителям план дій щодо досягнення миру на Донбасі. У роботі форуму взяли участь також народні депутати України Євгеній Мураєв і Олексій Білий.

З надією на краще 

Відкриваючи форум, довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула - депутат Маріупольської міськради Сергій Магера, підкреслив, що для Маріуполя, як міста робітників і металургів, мир - це не тільки спокій та відсутність страху за своїх дітей і близьких, це ще і можливість працювати і заробляти. Сергій Магера розповів, чому підтримує кандидатуру Олександра Вілкула на президентських виборах: «Олександр Вілкул - виробничник, він має досвід не тільки в управлінні підприємством, а й досвід роботи в Кабміні, він здатний навести порядок в економіці, залучити інвестиції для модернізації виробництва. Прийшов час запустити програму інновацій та розвитку, яку пропонує він».

На підтримку Олександра Вілкула виступили депутати Маріупольської міськради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Так, Ірина Дудіна зазначила, що сьогодні місто розвивається, стає більш сучасним і комфортним, але, щоб зберегти та примножити ці досягнення, потрібні мир, можливість розвитку та дотримання принципів соціальної справедливості, а для цього потрібні такі професіонали, як Олександр Вілкул.

Керівник міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Маріуполі, секретар Маріупольської міськради Степан Махсма підкреслив, що злагоджена робота Маріупольської міськради, в якій більшість - члени фракції від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, дає хороші результати: «Маріуполь розвивається, стає красивішим. Завдяки злагодженій та чіткій роботі нашої консолідованої команди вдалося завоювати найвищий рівень довіри у населення серед міст України».

Народний депутат України, керівник Донецької обласної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Олексій Білий зазначив: «Мені приємно, що форум проходить в Маріуполі, де зібралися практично всі представники Приазов'я. Найголовніше, що нам сьогодні потрібно, - це мир, щоб не гинули більше люди. Нам слід розвивати економіку, медицину, освіту, комунальне господарство, вирішувати проблеми пенсійного забезпечення. Потрібно передати регіонам більше повноважень, скоротити чиновників, серед яких процвітає корупція. Все це передбачено в програмі Олександра Вілкула та його команди».

Позаблоковість та нейтралітет 

Учасники форуму вітали главу політпартії «НАШІ» Євгенія Мураєва, який підтримав Олександра Вілкула як єдиного кандидата в Президенти України від опозиційних сил. Політик розповів про те, яким він бачить шлях вирішення військового конфлікту в Україні.

«Мир - на сьогодні найважливіше питання. Є чотири необхідні складові для того, щоб наша країна знову стала мирною. Перше, що потрібно зробити, - позбутися від зовнішнього управління нашою країною, а для цього слід переобрати владу, вибрати тих, хто буде вибудовувати зовнішню політику України як політику незалежної рівноправної держави. По-друге, Україна повинна бути позаблоковою нейтральною державою, це буде запорукою того, що війна припиниться. Зовнішній курс держави повинен визначати народ, а не політики. Третє, що потрібно зробити - виробити нові правила співіснування. Ми живемо в єдиній прекрасній багатонаціональній мультикультурній країні. Зберігши те, що маємо, і створивши нові правила, ми можемо забезпечити територіальну цілісність України, розвиток нашої держави та об'єднання навколо моделі майбутнього, де Україна - сильна та рівна серед інших країн, а люди забезпечені, щасливі й впевнені в завтрашньому дні. Ми пропонуємо провести повну децентралізацію, в тому числі культурну, це лежить в основі вирішення конфлікту військового протистояння. Ми зареєстрували законопроект про місцевий референдум, відповідно до якого жителі самі визначатимуть, як називати свої міста, вулиці, яким святам і пам'ятникам бути, які релігійні громади повинні бути та скільки мов буде у вжитку. Четверте - це питання примирення. Нами розроблений законопроект про амністію».

Політик закликав підтримати кандидатуру Олександра Вілкула на президентських виборах - як єдиного кандидата від конструктивної частини ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. 

«Президент, який поверне країні мир» 

Оваціями зустрічали учасники форуму Олександра Вілкула, який зазначив, що багато разів бував у Маріуполі, зокрема на меткомбінатах імені Ілліча та «Азовсталі». Один з візитів був пов'язаний з наданням допомоги постраждалим від теракту на мікрорайоні Східному в 2015 році.

Кандидат в Президенти України розповів про те, чому було прийнято рішення про об'єднання опозиції: «Вся реальна опозиція об'єдналася та зібралася в один кулак для того, щоб показати цій владі, що є інша, мирна, добра, економічно успішна Україна. Наше об'єднання з Євгенієм Мураєвим я б назвав головною подією цієї виборчої кампанії. Ми зробили те, що хотіли мільйони наших прихильників. Ми об'єднали людей, програми, ресурси, штаби. Ми разом йдемо на президентську кампанію та восени разом підемо на парламентську. У нас є всі шанси вийти в другий тур, а значить - перемогти, тому що влада знає: у другому турі я виграю у будь-кого».

Олександр Вілкул розповів про першочергові кроки в разі обрання його на пост Глави держави та шляхи досягнення миру на Донбасі: «Гарантую, що в перший же день після обрання мене Президентом я перезавантажу переговорний процес, а значить, стріляти перестануть через день-два. Перестануть гинути батьки, сини, брати з усіх боків. Щоб добитися стійкого миру, повністю закінчити війну, потрібно буде більше часу - 6-8 місяців. Наш мирний план повністю лежить в логіці Мінського процесу. Мінські угоди правильно та грамотно прописані. Проблема в тому, що їх ніхто не намагався виконати. Що ми повинні зробити? Відразу вводимо миротворчий контингент із нейтральних і традиційно дружніх для нас країн. Вводимо тимчасову адміністрацію під егідою ООН на неконтрольованій території, проводимо вибори за українським законодавством за участю українських політпартій. Проводимо реінтеграцію - це створення правових і економічних передумов для повернення біженців, прийняття програми з відновлення Донбасу. Я гарантую, що через півроку після обрання мене Президентом мирний Донбас буде в єдиній Україні, ми забудемо про війну, як про страшний сон». 

Політик розкритикував пенсійну, медичну і освітню реформи, оскільки вважає їх антисоціальними, і пообіцяв скасувати в разі свого приходу до влади.

Крім того, Олександр Вілкул представив програму підтримки, розроблену для Маріуполя: «Ми повинні вирішити транспортну проблему. Слід відремонтувати всі дороги. Залізниця повинна нормально функціонувати і мати велику пропускну здатність. Ми дамо держзамовлення на «Азовмаш», який простоює три роки, - підприємство виготовлятиме цистерни, вагони для української залізниці. Запрацюють металургійні підприємства. Ми проведемо реальну децентралізацію: 100% прибуткового податку, 50% податку на прибуток працюючих підприємств і 100% екологічного податку повинні залишатися в місті. Зараз кошти екологічного податку йдуть до Києва та зникають в бездонних кишенях влади. Якщо ці гроші залишаться в Маріуполі, вони будуть спрямовані на модернізацію підприємств, придбання фільтрів, очищення води. Ці кошти можна направити на екологічні доплати до пенсій та зарплат».

На завершення свого виступу Олександр Вілкул звернувся до маріупольців: «Я працюватиму багато, чесно та самовіддано, я хочу увійти в історію як Президент, який повернув країні мир, підняв економіку та дав нормальне майбутнє нам та нашим дітям».

Вілкул зможе забезпечити мир, зупинити корупцію та змінити країну 

Про те, які надії покладають на кандидата в Президенти України Олександра Вілкула, розповіли маріупольці, які прийшли на зустріч з ним та його командою.

 

Раїса Грекова, пенсіонерка:

«Ми йому віримо, у нього хороша команда, яка складається з авторитетних людей. Найголовніше - Олександр Вілкул обіцяє забезпечити нам мир, підняти промисловість. Адже для нас це важливо, тому що живемо в промисловому місті металургів. Я сама 35 років пропрацювала на комбінаті імені Ілліча».

Ольга Решетняк, пенсіонерка:

«Я пропрацювала 30 років на «Азовмаші», в лабораторії КіП, і отримую пенсію лише дві тисячі гривень. Думаю, що наш кандидат відновить «Азовмаш». Олександр Вілкул - промисловець, і зробить все, щоб працювала промисловість. А це для країни - гідні пенсії, високі зарплати, гарне майбутнє у наших дітей».

Антон Зайцев, слюсар-ремонтник: 

«Я прийшов на зустріч з кандидатом в Президенти України, оскільки у нього серйозна програма. Це мир, закінчення війни, стабільна економіка, відродження промисловості. Сподіваюся, що він зможе забезпечити для всіх працюючих гідну зарплату». 

Євгеній Токій, моряк:

«Очікую від Олександра Вілкула кардинальної зміни ситуації в країні. Нинішній стан справ в державі мене не влаштовує докорінно. Це стосується будь-якої сфери та галузі. Але найбільша моя надія - на зміни в боротьбі з корупцією, тому що вона реально вбиває Україну. У мене десятирічний син, тому сьогодні я тут - хочу, щоб він жив в нормальній країні».

Тетяна Кіркіна, пенсіонерка, жителька селища Нікольське:

«Ми очікуємо на зміни в кращу сторону. Сподіваємося, що Олександр Вілкул зможе здійснити в інтересах людей пенсійну реформу. Йому належить вирішити проблеми в охороні здоров'я, освіті, створення робочих місць для нашої молоді. Пора все міняти в країні!»

Інна Дунай, службовець:

«Ми хотіли на власні очі побачити Олександра Вілкула та його команду, познайомитися з ними ближче. Нам до душі програма цього кандидата, робота Вілкула та його однодумців вселяє довіру. Ми хочемо, щоб вони нашу довіру виправдали. Сподіваємося, він зможе знизити комунальні платежі, підвищити зарплати та пенсії».

21 березня 2019 17:36
'site2018:subscribe.form' is not a component