Олександр Вілкул привітав жінок з 8 Березня і заявив, що міністром закордонних справ України буде жінка

Олександр Вілкул привітав жінок з 8 Березня і заявив, що міністром закордонних справ України буде жінка

На посту Президента ми забезпечимо реальну турботу держави про жінок і створимо умови для їх самореалізації та розвитку. Про це заявив Олександр Вілкул, кандидат на пост Президента від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, під час зустрічі з жінками – громадськими лідерами.

На зустрічі з жінками – громадськими лідерами Олександр Вілкул сказав: «Дорогі, любі, милі жінки, від щирого серця вітаю вас з прекрасним святом 8 Березня! Ви найлюбиміші, найкращі, найкрасивіші, ми будемо завжди 8 Березня святкувати, і ніякі «В'ятровичі» нам не завадять це зробити».

Олександр Вілкул зазначив, що «для підтримки жінок, по-перше, ми забезпечимо реальну турботу держави. Це – підвищення зарплат, соціальних виплат, підтримка матерів-одиначок. Збільшимо виплати – від 100 до 400 тис. грн за народження дітей. І по-друге – дамо жінкам більше можливостей для самореалізації. Жінки більш уважні, більш гуманні і в той же час прагматичні в багатьох питаннях. Жінки, насправді – кращі переговорники, і краще за все можуть домовлятися. І я гарантую, що, коли стану Президентом, при мені міністром закордонних справ буде жінка. Зі святом, дорогі», – заявив лідер опозиції.

Відповідно до звіту Світового економічного форуму щодо гендерної рівності, Україна займає одне з найгірших місць у Європі – 65-е місце з 149 країн світу. У порівнянні з 2013 роком наша країна погіршила свої позиції на 9 пунктів. Рейтинг враховує права жінок в країнах світу, рівень здоров'я і тривалості життя жінок, рівень освіти, їх участь і можливості в політичному та економічному житті.

Через зниження рівня державної підтримки, зниження доходів людей і погіршення стану охорони здоров'я за даними Держстату в 2018, в порівнянні з 2013, народжуваність впала на 30%.

Зокрема, з 2014 року розмір допомоги при народженні першої та кожної наступної дитини склав 41 тис. грн. До цього при народженні першої дитини батьки отримували 31 тисячу гривень, при народженні другої дитини в сім'ї – 63 тисячі, а на третю і наступних родині виділялося 127 тисяч гривень.

08 березня 2019 17:10
'site2018:subscribe.form' is not a component