Олександр Вілкул привітав православних з Днем Хрещення Русі

Олександр Вілкул привітав православних з Днем Хрещення Русі

Звертаючись до українців, один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул написав на своїй сторінці в Facebook: «Зі святом, православні! Божого благословення Вам, Вашим родинам і нашій країні! Масштабним Хресним ходом ми показали, як міцніє наша віра і наша єдина канонічна Церква! Спаси Господи! Миру і благополуччя!».

27 липня в столиці на честь Дня Хрещення Русі та Дня пам'яті рівноапостольного князя Володимира пройшов Хресний Хід. У ньому взяли участь православні з різних куточків країни. Люди молились за мирну єдину Україну.

Довідково:

Підтримка православ'я і віруючих, допомога малозабезпеченим і мирним людям, постраждалим від війни, - один із напрямків роботи Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива». З 2014 року допомогу і підтримку отримали десятки тисяч людей в 45 містах України.

Крім цього, сотні тонн продуктів, медикаментів, засобів гігієни та інших товарів першої необхідності волонтери фонду передали для переселенців і прихожан в Святогірську Лавру (підконтрольна Україні територія Донецької області).

Завдяки ще одному проекту Вілкула під час пам'ятних дат в храмах Дніпропетровщини віруючі змогли прикластися до Великих святинь православ'я, в тому числі частки Животворящого Хреста Господнього, мощам святих мучеників і т. д.


27 липня 2019 21:20
'site2018:subscribe.form' is not a component