Олександр Вілкул вимагає прийняти нове виборче законодавство, закон про імпічмент і закони в рамках Мінських угод

Олександр Вілкул вимагає прийняти нове виборче законодавство, закон про імпічмент і закони в рамках Мінських угод

буде винесено на порядок денний - ми готові працювати. Я розумію, що чотири тисячі правок, але все це можна пройти – коли Рада хотіла, то проходили і швидше», – заявив під час засідання Погоджувальної ради голів парламентських фракцій один з лідерів фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

Що стосується законопроекту про імпічмент Президента, то народний депутат зазначив, що фракція опозиціонерів розгляне його остаточну версію і тоді вже прийматиме по ньому рішення. «Але я вважаю, що знімати недоторканність з Президента потрібно одночасно зі зняттям недоторканності і з депутатів, і з суддів. Також потрібно розглядати і приймати закон про тимчасові слідчі комісії, про відкликання народних депутатів і про відкликання мерів, якщо люди зійшли з розуму. Це – першочергові кроки, які повинен зробити тепер парламент», – підкреслив опозиціонер.

Вілкул нагадав головам фракцій, що для виконання Мінських угод ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив і вніс до парламенту України 11 законопроектів. На жаль, три роки ці законопроекти не розглядалися. «Ми вимагаємо винести їх в зал для голосування. Мир, зниження комунальних тарифів, боротьба з корупцією разом зі зняттям недоторканності з Президента, депутатів і суддів – це те, що потрібно людям», – резюмував заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

27 травня 2019 14:21
'site2018:subscribe.form' is not a component