Олександр Вілкул вимагає від президента оприлюднити збитки країни через воєнний стан

Олександр Вілкул вимагає від президента оприлюднити збитки країни через воєнний стан

Народний депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул вимагає від влади детального звіту про збитки економіки від введення воєнного стану. «Ми вимагаємо від нинішньої влади звіту за її політичні авантюри», – заявив він на Погоджувальній раді керівників фракцій в парламенті у вівторок, 15 січня.

«В кінці року ми зіткнулися з цинічною політтехнологією – Порошенко хотів за допомогою воєнного стану зірвати вибори і подовжити своє перебування при владі. Завдяки протестам опозиції і попередженням міжнародного співтовариства, нам вдалося зірвати цю спробу державного перевороту. Бачимо, що воєнний стан не прийняв і народ. Проте дії влади завдали серйозних збитків національній економіці. Втрати є по всій Україні, а не лише в 10 областях», – наголосив Олександр Вілкул.

Зокрема, у зв'язку з воєнним станом в кінці року, а це форс-мажор, міжнародні партнери українських компаній відмовлялися укладати угоди на постачання продукції, банки зупиняли фінансування.

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вже направили депутатський запит до Адміністрації Президента. Олександр Вілкул звернув увагу, що зараз результати виконання відповідного Указу Президента про введення воєнного стану засекречені, але це не є перешкодою для отримання звіту. «Нагадую, що законом заборонено засекречувати відомості, які представляють громадський інтерес. Тому закликаю владу не ховатися, а сказати людям правду», – підкреслив опозиціонер.

15 січня 2019 15:01
'site2018:subscribe.form' is not a component