Олександр Вілкул вимагає від Парубія включити Вадима Новинського та Михайла Добкіна до складу української делегації на Міжпарламентську Асамблею Православ'я

Олександр Вілкул вимагає від Парубія включити Вадима Новинського та Михайла Добкіна до складу української делегації на Міжпарламентську Асамблею Православ'я

З 19 по 23 червня 2019 року в Тбілісі відбудеться двадцять шоста щорічна Генеральна Асамблея Міжпарламентської Асамблеї Православ'я. Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вимагає включити до складу делегації народних депутатів – Вадима Новинського та Михайла Добкіна. Про це заявив один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«В порушення вимог щодо порядку формування складу міжпарламентських делегацій, Комітет закордонних справ на своєму засіданні, практично в закритому режимі, прийняв рішення про склад делегації, до якої увійшли Володимир Ар'єв, Андрій Лозовий та Віктор Єленський», – сказав опозиціонер.

Він підкреслив, що подібними діями керівництво Верховної Ради тільки посилює розкол в українському православ'ї.

«За останні роки керівництво парламенту вже продемонструвало нехтування правами тих, хто захищає позиції найбільшої і, головне, канонічної православної конфесії в Україні – Українській Православній Церкві, права якої на протязі останніх років постійно порушувалися. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає включити до складу української делегації народних депутатів Вадима Новинського та Михайла Добкіна», – сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що Вадим Новинський як народний депутат України, як член Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності протягом багатьох років брав участь в роботі Міжпарламентської Асамблеї Православ'я. І велику допомогу в цьому питанні, додав народний депутат, надавав і член фракції опозиціонерів, лідер партії «Християнські соціалісти» Михайло Добкін.

«Тому, з огляду на статус нашої політичної сили, яка знаходиться в опозиції до влади, досвід роботи моїх колег у зазначеній сфері, вважаю, що сформований Комітетом закордонних справ склад делегації на Генасамблею без участі представників опозиції не відповідає принципам діяльності як парламенту, так і Міжпарламентської Асамблеї православ'я», – резюмував опозиціонер.

18 червня 2019 12:40
'site2018:subscribe.form' is not a component