Олександр Вілкул зажадав від парламенту ухвалити нову виборчу систему - за відкритими списками

Олександр Вілкул зажадав від парламенту ухвалити нову виборчу систему - за відкритими списками

Люди повинні бачити, за кого вони голосують, а партії повинні, нарешті, нести відповідальність за те, що вони творять, - підкреслив опозиціонер.

Один з лідерів парламентської опозиції Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Порошенко і коаліція в Раді, яких люди вже просто ненавидять, повинні перестати відтягувати інавгурацію нового президента.

Провладні партії бояться, що будуть дострокові вибори.

Вони розуміють, що люди їм не пробачать колосального зростання тарифів і цін, цинічного заробітку на війні, приниження злидарськими зарплатами і пенсіями».

Олександр Вілкул підкреслив, що «голосуватиме за інавгурацію Зеленського 19 травня (якщо Парубій винесе це питання в зал - він же може, як зазвичай,« зарубати» те, що не хоче)».

«При цьому, - зазначив народний депутат, - я вважаю, що парламент зобов'язаний також проголосувати за нову виборчу систему - за відкритими списками. Люди повинні бачити за кого вони голосують, а партії повинні, нарешті, нести відповідальність за те, що вони творять».

Постскриптум Олександр Вілкул додав: «Я не знаю, наскільки ефективним Президентом буде Зеленський, але система влади повинна бути перезавантажена.

У новому складі парламенту (неважливо, коли будуть вибори - влітку або в жовтні) ми залишимося вірними нашим принципам і будемо захищати людей, домагатися відновлення економіки і підтримки промисловості, зниження тарифів і цін, а головне - припинення війни».


13 травня 2019 16:31
'site2018:subscribe.form' is not a component