Олександр Вілкул: Після перемоги на виборах ми зупинимо жахливу медреформу Супрун і введемо страхову медицину

Олександр Вілкул: Після перемоги на виборах ми зупинимо жахливу медреформу Супрун і введемо страхову медицину

«Закриття лікарень, платні медичні послуги, зрив вакцинації та епідемії хвороб, яких не було в країні десятиліттями - це не реформа. Це знущання над людьми. Ми покладемо край експериментам санітарки Супрун», - заявив Олександр Вілкул, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку під час зустрічі з медиками в Центрі первинної медико-санітарної допомоги в Павлограді.

«Після перемоги на виборах, ми введемо страхову медицину. Коли кожен бюджетник, кожен пенсіонер та кожна дитина отримає страховку за рахунок коштів держави, а кожен працюючий на підприємстві - за рахунок коштів цього підприємства незалежно від форми власності. І гроші тоді прийдуть в медицину. І люди отримають гроші у вигляді медичної страховки, і зарплати тоді підвищаться реально і у лікарів, і у медперсоналу», - підкреслив кандидат в Президенти від опозиції.

Він зазначив, що подібний проект він успішно реалізував ще в 2003 році на великих підприємствах Дніпропетровської області, які на той час очолював. Опозиціонер наголосив, що в разі запровадження страхової медицини пацієнт може звернутися за допомогою в той медичний заклад, який надає кращу допомогу. Це означає, що в медицину прийдуть і конкуренція, і інвестиції. Це призведе до відродження системи надання «швидкої допомоги», а лікарні будуть оснащені сучасним обладнанням.

Олександр Вілкул наголосив на тому, що зарплати лікарів уже в перші півроку його президентства стануть виплачуватися з коефіцієнтом 1,5 до середньої зарплати по областям. А для пацієнтів стануть доступними ліки, оскільки держава підтримуватиме українські фармакологічні підприємства. Зокрема, буде введена компенсація вартості ліків за рецептом.

«Будь-які зміни в сфері охорони здоров'я повинні вести до неухильного поліпшення якості життя простих українців. Це головна мета. Нинішня влада зробила чітко навпаки. Ми принципово виправимо ситуацію», - констатував опозиціонер.


06 лютого 2019 17:03
'site2018:subscribe.form' is not a component