Олександр Вілкул: Після перезавантаження влади політичні в'язні вийдуть на свободу

Олександр Вілкул: Після перезавантаження влади політичні в'язні вийдуть на свободу

Незважаючи на подану до Старобільського суд офіційну заяву Олександра Вілкула та народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ про готовність взяти Олександра Єфремова на поруки, судді продовжили Єфремову утримання під вартою ще на 60 днів – до 13 травня.

Також перенесено і подальший розгляд справи Єфремова – на 18 березня цього року.

«Я приїхав як довірена особа Олександра Вілкула, кандидата в Президенти, приїхав як народний депутат для того, щоб взяти Олександра Єфремова на поруки. І я привіз з собою 29 заяв від народних депутатів. Ось така підтримка, ось таке обурення у народних депутатів діями влади. Однак влада продовжує утримувати Єфремова незаконно», – заявив в залі суду Дмитро Колєсніков, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


Лідер опозиції Олександр Вілкул так прокоментував рішення суду: «Дуже скоро це все закінчиться, відбудеться перезавантаження влади і політичні в'язні вийдуть на свободу. А ті, хто насаджували в Україні беззаконня і вакханалію, відповідатимуть за законом».

«Вбивство Шеремета і Бузини, трагедія 2 травня в Одесі практично не розслідуються, зате в країні є політичні в'язні. Єфремов Олександр Сергійович сидить вже 2,5 року без пред'явлення будь-яких звинувачень. Це політична помста за те, що він був головою фракції, і це спроба залякати всіх, хто має в собі сміливість боротися з цією владою. Ми один раз вносили вже заставу за Єфремова, гроші не віддали, його теж не випустили, тепер уже вдруге не випускають на поруки нам як народним депутатам», – підкреслив кандидат в Президенти від опозиції.

Суд над Єфремовим триває вже два з половиною роки, і весь цей час він знаходиться в СІЗО. Всі звинувачення Олександр Єфремов називає безпідставними, а своє утримання під вартою – незаконним.


16 березня 2019 17:16
'site2018:subscribe.form' is not a component