Олександр Вілкул: Порошенко має піти

Олександр Вілкул: Порошенко має піти

Напередодні другого туру виборів президента Україна опинилася перед вибором між очевидним злом і неймовірним ризиком, заявив лідер опозиції Олександр Вілкул в інтерв'ю «Обозревателю».

На думку політика, беззаперечним є лише те, що чинний президент повинен покинути свій пост.

«Я стверджував протягом цієї непростої передвиборчої кампанії, що Порошенко має піти. Ми вже всі розуміємо, що він накоїв. Війна, тисячі загиблих, мільйони біженців, мільйони тих, хто виїхав з країни на заробітки, зруйнована економіка, жебрацькі пенсії та зарплати, відсутність медицини, нелюдські тарифи», – заявив Вілкул.

За його словами, напередодні другого туру Україна опинилася перед складним вибором. «Зло обирати не можна. Крапка. Але до другого кандидата, Володимира Зеленського, у мене є серйозні питання. Думаю, настав час, щоб він на них відповів мільйонам українців. З того, що він вже озвучив, у мене з ним серйозні, принципові розбіжності по медичній реформі. Я не розумію, як можна підтримувати геноцидні експерименти санітарки Супрун, це повне нерозуміння теми. У мене з ним серйозні розбіжності з приводу геополітичної позиції України. Я, як відомо, прихильник позаблокового, нейтрального статусу, вважаю його найсильнішою позицією для нашої країни», – зазначив лідер опозиції.

За словами Вілкула, у Володимира Зеленського є три тижні, щоб дати українцям вичерпні відповіді на питання, які виникли. «Три тижні – це достатньо часу. Україна не може чекати. Люди не можуть чекати, і не можна дозволити їх знову обдурити», – підкреслив Олександр Вілкул.

03 квітня 2019 10:33
'site2018:subscribe.form' is not a component