Олександр Вілкул: Політика здорового глузду – це позаблокова та багата Україна

Олександр Вілкул: Політика здорового глузду – це позаблокова та багата Україна

Народний депутат Олександр Вілкул зустрівся з жителями Павлограда, Тернівки та Першотравенська (Дніпропетровська область). Люди активно запитували про припинення війни, скасування антилюдських реформ в медицині, освіті та пенсійній сфері, про механізми відродження вітчизняної промисловості, передбачених програмою «Нової Індустріалізації», яку розробив ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Дорогі друзі, дорогий Західний Донбас, вся країна перебуває в кризі, йде війна, тарифи не знизилися, геноцидні соціальні експерименти, так звані «реформи», тривають. У нас в парламент йде багато представників шоу-бізнесу, спортсменів, а у нашої професійної команди є чітка програма, яка дозволить добитися швидких результатів», - сказав Олександр Вілкул.

Ключ до вирішення зовнішньополітичних питань для України лежить в площині позаблоковості та нейтралітету, - зазначив один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Проблеми у нашої країни починаються тоді, коли країна хитається в одну зі сторін. Україна знаходиться між двома геополітичними монстрами - НАТО та Кремлем. У нас варіант один: нейтралітет, позаблоковість. Бути сильними, самодостатніми, думати своєю головою. Для нас нейтралітет - це політика здорового глузду», - сказав Вілкул.

На питання павлоградців про антинародну пенсійну реформу, Вілкул відповів чітко та лаконічно: скасовувати.

«Яке завдання була у минулих правителів? Залишити в Україні 15 мільйонів населення. Не можна приймати закони, які погіршують соціальне становище людини. Закон буде скасований на 100%, іншого шляху у нас немає», - заявив Вілкул.

Олександр Вілкул повідомив павлоградцям, що фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті стане фактором, який стабілізує роботу Ради.


07 липня 2019 12:45
'site2018:subscribe.form' is not a component