Олександр Вілкул: Покидьки в балаклавах, які побили хлопця за те, що він покладав квіти в День Перемоги, повинні бути покарані суворо за законом

Олександр Вілкул: Покидьки в балаклавах, які побили хлопця за те, що він покладав квіти в День Перемоги, повинні бути покарані суворо за законом

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул підготував звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою взяти під контроль розслідування нападу на прихильника ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Едуарда Ростовського, який був побитий радикалами за те, що покладав квіти на День Перемоги.

Про це Вілкул повідомив на своїй сторінці в Facebook. За словами політика, радикали тиснули хлопця і до 9 травня, погрожували йому та його родині, вимагали, щоб він передавав інформацію про підготовку заходів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, про те, що відбувається всередині партії.

«На нього напали близько дев'ятої години вечора, – розповів Вілкул. – Ці шакали в балаклавах завдали першого удару в голову ззаду, потім жорстоко били, в тому числі, можливо, й кастетом, судячи з характерних слідів на тілі. Цинізм у тому, що навіть після нападу вони продовжують надсилати йому повідомлення з телефонів з відкритими погрозами».

Олександр Вілкул пообіцяв надати Едуарду Ростовському всю необхідну допомогу. «Його та його родину я образити не дам. Розслідування також беру під свій особистий контроль, як народний депутат», – підкреслив опозиціонер.
12 травня 2019 20:43
'site2018:subscribe.form' is not a component