Олександр Вілкул: Підтримка молоді – наша стратегічна задача

Олександр Вілкул: Підтримка молоді – наша стратегічна задача

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул відвідав скейт-ленд-парк в місті Павлоград. Під час зустрічі з жителями міста народний депутат зазначив, що ідея ініціативної молоді відкрити в місті комплекс майданчиків для командних спортивних ігор, велосипедного спорту і скейтерів здійснилася завдяки об'єднанню зусиль ініціативної групи, місцевих органів влади та бізнесу.

«Тільки разом ми здатні вирішувати складні завдання. Як результат, діти сьогодні раді тому, що створюються такі майданчики. На них молодь буде виростати чемпіонами. Достатньо поглянути на обличчя цих хлопчиків і дівчаток, щоб зрозуміти, що ми всі разом робимо велику і дуже потрібну справу. Майбутнє України за нашою молоддю», – заявив Олександр Вілкул.

Він зазначив, що підтримка молоді від народження до першого робочого місця є стратегічним завданням ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Довідково:

Скейт-ленд-парк відкрився 15 вересня 2017 року парку на вул. Комарова м. Павлоград. У парку є великий дитячий майданчик. В рамках проекту «Місто своїми руками» ідею зі створення парку для молоді підтримав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький, міська влада, компанія «ДТЕК» і депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ міської та обласної рад. Завдяки виділеному спільному фінансуванню парк був побудований і є зараз одним з улюблених місць молоді та батьків з дітьми.

06 липня 2019 12:33
'site2018:subscribe.form' is not a component