Олександр Вілкул подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом в Президенти

Олександр Вілкул подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом в Президенти

Народний депутат Олександр Вілкул подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом в Президенти.

Напередодні, 20 грудня, опозиційні сили – представники трудових колективів, громадських організацій та профспілок – провели масштабний об'єднавчий форум «За мир та розвиток». Понад 5 тисяч учасників форуму, які представляють мільйони українців по всій країні, прийняли одноголосне рішення про висунення Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України. 

На брифінгу, який відбувся біля будівлі ЦВК, Вілкул подякував усім, хто підтримав його висунення. «Дякую всім однопартійцям з партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку», всім простим людям, які мене підтримали. Дякую форуму за найвищу довіру», – сказав він.

«З новими силами та енергією я йду на вибори, щоб добитися успіху для всієї нашої країни. Я і наша команда не дамо перетворити Україну на відсталу аграрну країну з 15-мільйонним малограмотним населенням, бідними людьми та проданою землею. У нашій команді – ті, хто вірять в Україну, знають, що робити і, головне, вміють працювати та досягати поставлених цілей. Люди з успішним досвідом керівництва підприємствами, містами та цілими галузями. Я вірю в успіх всієї нашої команди. Тому що це успіх десятків мільйонів українців, які хочуть жити в нормальній, мирній країні з розвиненою економікою, промисловістю та багатим населенням». Програма «Мир та розвиток: 4 кроки до успіху», з якою я йду на вибори, – це покроковий план того, як повернути Україну в 30-ку найуспішніших економік світу», – підкреслив кандидат.

Зокрема, він акцентував увагу на чотирьох кроках, які повинні привести Україну до успіху, і на яких повинна зосередитися влада відразу після президентських виборів: мир, нова Конституція, економічне зростання та соціально відчутні для людей результати економічного розвитку.

Глава Політради партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку» Борис Колесніков сказав: «Ми точно можемо розраховувати на хороший результат. Я сьогодні говорив нашим колегам, що, якщо проїхати по Києву, дуже багато оголошень для тих, хто хоче виїхати з України, працевлаштування і таке інше. Наші виборці – це ті, хто хочуть залишитися в Україні. І для них ми будемо працювати. І зробимо, щоб таких виборців було більше. Весь реальний сектор за нами. Промисловість за нами, енергетика за нами, транспорт за нами, сільське господарство передове теж за нами. Тому у мене немає сумнівів в хорошому результаті».

«Ми вчимося в Україні, ми хочемо жити в Україні, тому Олександр Вілкул – наш кандидат. Він забезпечить розвиток країні, а значить, у нас буде робота з гідною зарплатою», – сказав Руслан, студент Українського Маріупольського коледжу – ДВНЗ «ПДТУ», який прийшов разом з іншими прихильниками підтримати Олександра Вілкула.

22 січня 2019 17:59
'site2018:subscribe.form' is not a component