Олександр Вілкул подякував українцям за підтримку на виборах: Ми пройшли разом серйозний шлях, і ми продовжимо нашу спільну роботу

Олександр Вілкул подякував українцям за підтримку на виборах: Ми пройшли разом серйозний шлях, і ми продовжимо нашу спільну роботу

На своїй сторінці в Facebook один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул написав: «Дорогі друзі! Ми пройшли разом серйозний шлях, і ми продовжимо нашу спільну роботу. Дякую вам за підтримку на виборах. Ви голосували за припинення війни і відновлення єдності країни, роботу з гідною зарплатою на Батьківщині, право самим визначати, якою мовою говорити і навчати дітей, крім української, за високі пенсії та підтримку тим, хто цього потребує».

Коментуючи попередні результати виборів, опозиціонер зазначив: «У суспільстві зараз запит на нові обличчя. З цим пов'язані надії. У нас є конкретні рішення щодо виведення країни з кризи. У новому парламенті будуть наші представники, і ми готові підставити плече новому Президенту аби досягти того, чого хочуть люди: зниження тарифів; поліпшення медобслуговування, а не закриття лікарень; якісної освіти, а не перетворення наших дітей на малограмотну низкокваліфіковану робочу силу; поваги до історії та культурі, а не її переписування; нормального життя, а не постійного знущання і приниження з боку влади».

Під всі ці та інші завдання, як зазначив Вілкул, у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є розроблені законопроекти. «І вони можуть бути дуже корисні новій команді, яка тільки починає входити в курс справи. Насправді, наша країна має все необхідне для розвитку. Просто треба вміти працювати», - додав він.

Резюмуючи, Вілкул підкреслив: «Я дуже хочу, щоб нова влада виправдала ваші сподівання. Хочу подякувати волонтерам, партійцям, всім, хто проголосував за нас, хто розділяє наші цінності і готовий продовжити нашу спільну роботу. Ми одна команда! Щоб дійти до мети, людині потрібно тільки одне: йти. І ми продовжимо йти до намічених цілей - мирної, багатої, доброї, нейтральної України - нашої Батьківщині, яку ми щиро любимо!».

25 липня 2019 12:38
'site2018:subscribe.form' is not a component