Олександр Вілкул: За захворюваністю на кір Україна вже на 1-му місці в світі. Я готовий купити Супрун квиток додому, в Америку

Олександр Вілкул: За захворюваністю на кір Україна вже на 1-му місці в світі. Я готовий купити Супрун квиток додому, в Америку

За останні 12 місяців, згідно з даними ВООЗ, в Україні захворіли на кір більше 72 тисяч людей. Це найгірший результат в світі. З початку 2019-го захворіли вже майже 40 тисяч.

Лідер опозиції Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Я готовий купити Супрун квиток додому, в Америку. Але поки влада її тримає, готовий оплатити квиток до Нью-Йорка, щоб вона навчилася боротися з кором.

У Нью-Йорку оголосили надзвичайну ситуацію – на кір захворіли 300 жителів.

В Україні в 2018-м захворіли понад 53 тисяч людей, а з початку 2019-го - майже 40 тисяч, але жодних надзвичайних заходів не вживається».

Вілкул зазначив: «Ви повинні розуміти – санітарку «доктора Смерть» на посаді керівника МОЗ утримує уряд, який сформований нинішніми провладними партіями в парламенті. Тому, щоб зупинити не тільки знищення медицини, але й припинити знищення освіти, економіки, щоб відновити мир, цієї осені ми повинні змінити парламент.

Але в цьому випадку треба голосувати не тільки проти діючої влади, а й за нашу політичну силу, яка реально вміє працювати і досягати поставлених цілей - відновлення країни та повернення людям гідного життя».

Олександр Вілкул системно виступає за те, що необхідно підняти якість медичного обслуговування і захистити людей. Він не раз виступав з гострою критикою в.о. міністра охорони здоров'я Супрун, результатами «роботи» якої стали відсутність елементарних вакцин, закриття лікарень, повний провал в питаннях профілактики та ранньої діагностики важких захворювань, небезпечний спалах кору, зростання захворюваності на туберкульоз, ботулізм та інші хвороби.

Нагадаємо, проект постанови №5642 про звільнення Супрун Вілкул разом з колегою Ігорем Шурмою зареєстрували у Верховній Раді ще 16 січня 2017 року. У квітні 2018-го комітет Верховної Ради підтримав проект постанови ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ про звільнення Супрун.


17 квітня 2019 11:18
'site2018:subscribe.form' is not a component