Александр Вилкул: Перезагрузим власть - восстановим нормальную жизнь, создадим будущее для наших детей

Александр Вилкул: Перезагрузим власть - восстановим нормальную жизнь, создадим будущее для наших детей

Олександр Вілкул: Перезавантажимо владу – відновимо нормальне життя, створимо майбутнє для наших дітей

Шквальний вітер, сніг з дощем і нульова температура не завадили людям прийти на зустріч з лідером опозиції Олександром Вілкулом.

На Форумі «Спільна ініціатива миру» в Сєвєродонецьку, в якому взяли участь понад дві тисячі жителів Луганської області, кандидат в президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул розповів, що питання відновлення миру та розвитку є пріоритетними пунктами його програми.

На думку лідера опозиції, щоб повернути в країну мир та розвиток, необхідно здійснити перезавантаження влади. Це можна зробити тільки разом.

Гарантією миру в Україні повинен стати позаблоковий нейтральний статус, закріплений в Конституції. «Ставши Президентом, винесу на референдум новий проект Конституції. І в Конституції обов'язково буде позаблоковий нейтральний статус нашої країни. Тому що це єдиний можливий шлях як зупинити війну», - сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що тільки після відновлення миру можливий повноцінний розвиток економіки та відродження промисловості.

Для відродження промисловості Олександр Вілкул розробив програму «Нова Індустріалізація». Вона передбачає відновлення зупинених та будівництво нових підприємств, створення нових робочих місць, комплекс заходів щодо державної підтримки промисловості та створення нових ринків збуту української продукції.

«Нам необхідно відновити наші економічні позиції. Яка різниця: ми виробляємо товар, ми виробляємо його на південь, на північ, на захід або на схід. Якщо приходять гроші і ми платимо гідну заробітну плату нашим працівникам, годуємо наші сім'ї та створюємо майбутнє нашим дітям», - сказав Вілкул.

24 березня 2019 14:09
'site2018:subscribe.form' is not a component