Олександр Вілкул: Парламент має спокутувати свою провину за п'ять років знущання над людьми і на останньому тижні роботи знизити тарифи

Олександр Вілкул: Парламент має спокутувати свою провину за п'ять років знущання над людьми і на останньому тижні роботи знизити тарифи

На останньому сесійному тижні роботи цієї Верховної Ради депутати повинні розглянути закони про підтримку економіки, а також, нарешті, зробити те, чого вимагають мільйони українців – знизити тарифи на комунальні послуги. Про це заявив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул під час виступу на Погоджувальній раді Верховної Ради в понеділок, 8 липня.

Він підкреслив, що необхідно прийняти законопроект про електроенергію. «Ми повинні створити умови для використання сонячної енергетики малому і середньому бізнесу та домогосподарствам. Безумовно, ми будемо за це голосувати», – зазначив народний депутат.

Олександр Вілкул виступив з вимогою погасити заборгованість перед шахтарями державних шахт.

«У нас залишилися останні 33 держшахти. Заборгованість – мільярд. При цьому 60 млрд було витрачено на закупівлю вугілля з-за кордону – в США, Африці, РФ. Замість того щоб платити зарплату українським шахтарям, чинна влада платить її іноземним шахтарям. Коли приходить корабель з США з вугіллям в український порт – половина Кабміну збирається і з рукою на серці співає гімн України. А перед своїми – заборгованість півроку. Напевно, це ганьба. Ганьба і вирок минулої влади», – підкреслив опозиціонер.

Крім того, Вілкул зазначив, що на цьому тижні парламент може хоч якось спокутувати свою провину за останні п'ять років і проголосувати за зниження комунальних тарифів – адже на словах це підтримують всі фракції.

«Це може зробити зараз і Президент своїм указом, скасувавши постанову Кабміну. Але поки цього немає. Давайте проголосуємо парламентом. Це принципове питання. І це те, за що вас можуть запам'ятати в цьому складі парламенту», – сказав народний депутат.

Олександр Вілкул зазначив, що в новому складі парламенту ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягатиме на першочерговому прийнятті свого пакета законопроектів в рамках програми «Нова Індустріалізація», яка здатна відродити українську промисловість.

«Протягом останніх п'яти років ми не тільки боролися з режимом Порошенко і не тільки вистояли. Ми підготували повну законодавчу базу для швидкого розвитку економіки нашої країни. Повністю готовий пакет законопроектів «Нова Індустріалізація», який дасть можливість дати поштовх нашій промисловості. Щоб люди тут, вдома, мали гідну роботу, високу зарплату і гідну пенсію», – резюмував один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

09 липня 2019 18:03
'site2018:subscribe.form' is not a component