Олександр Вілкул: Вітчизняне суднобудування та суміжні галузі будуть забезпечені державною підтримкою

Олександр Вілкул: Вітчизняне суднобудування та суміжні галузі будуть забезпечені державною підтримкою

Відродження економіки – стратегічний етап розвитку України після досягнення миру. Про це сказав кандидат в Президенти України від партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку» Олександр Вілкул під час зустрічі з робітниками Іллічівського судноремонтного заводу.

Лідер опозиції впевнений, відродження економіки – стратегічний етап розвитку України після досягнення миру. «Державне замовлення сьогодні життєво необхідне в таких ключових галузях економіки як військово-промисловий комплекс, машино-, авіа- та кораблебудування. Це, в свою чергу, стане гарантією додаткового працевлаштування українців, які не залишатимуть масово Батьківщину в пошуках кращого життя, а отримуватимуть гідні зарплати за кваліфіковану працю у себе вдома», – підкреслив Олександр Вілкул. 

Довірена особа кандидата в Президенти Світлана Фабрикант переконана, що нинішня влада не зацікавлена ​​в розвитку промисловості і, зокрема, морської галузі. «В Україні 30% морських кордонів, які ми погано використовуємо. Наприклад, Молдова, викупивши у нас 400 метрів узбережжя, побудувала порт. І сьогодні він працює без упину. А наші порти потихеньку вмирають, тому що немає прийнятних податкових тарифних умов для заходу суден. Вони вважають за краще йти в більш дешевий молдавський порт, в країну, де немає морського кордону. Ми зберегли чудову освітню базу для морської галузі, але вона не може знайти застосування своїм знанням та вмінням у нас в країні. На Півдні перебуває 175 000 моряків, які йдуть в рейси під чужими прапорами. Олександр Вілкул зробить так, щоб вони працювали під українським прапором і отримували гідну зарплату», – акцентувала Світлана Фабрикант.

Олександр Вілкул підкреслив, що у нього є чітка програма, як відродити український торговий флот під українським прапором, як відродити суднобудування та забезпечити роботою українських моряків. «Для цього влада зобов'язана створити для вітчизняного підприємства, незалежно від профілю і масштабу, комфортні податкові умови. У виборчій програмі «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» чітко розрахована прийнятна для бізнесу нова податкова формула 15-15-15. Прибутковий податок – 15%, ПДВ – 15%, податок на прибуток / виведений капітал – 15%», – зазначив лідер опозиції.

Також народний депутат додав, що за два роки роботи вітчизняних підприємств в такому фіскальному режимі, економіку реально вивести з тіні та перейти на ще більш конкурентний податковий формат 12%-12%-12%. «Це будуть одні з найкращих умов у світі, щоб сюди прийшов бізнес, як іноземний, так і український інвестор. І основна частина податків залишатиметься на місцях, тут, а не йтиме до Києва та зникатиме в бездонних кишенях чиновників», – підкреслив Олександр Вілкул.18 лютого 2019 22:06
'site2018:subscribe.form' is not a component