Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за сильну незалежну Україну. У цьому головна наша відмінність від «За життя» Медведчука-Льовочкіна

Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає за сильну незалежну Україну. У цьому головна наша відмінність від «За життя» Медведчука-Льовочкіна

Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV заявив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК часто плутають зі структурою «За життя», яку не можна називати самостійною в прийнятті рішень.

«Вони прислухаються до Кремля, отримують там вказівки, ніхто цього не приховує. Я чудово ставлюся до російської культури. Ми говоримо російською мовою – півкраїни говорить російською мовою! Але я не хочу, щоб наша країна була якимось Південно-Західним округом Російської Федерації. Ось якраз ми – за Україну! Так, ми за позаблокову Україну, за незалежну Україну, за ту Україну, де кожен може говорити рідною мовою. В якій кожен регіон приймає рішення, які свята святкувати і як будуть називатися його вулиці. Ми – за сильну Україну!» – підкреслив Олександр Вілкул.

Він додав, що така ідеологія ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ знаходить широку підтримку в регіонах. До команди партії приєдналися понад 70 мерів українських міст.

«Ми об'єднали в нашій партії більше 70 градоначальників. Вони ближче до людей, у них рейтинг – 70-80% і реальна підтримка людей. До нас приєдналися промисловці, які створюють і будуть створювати робочі місця. І в парламенті ми будемо тим надсерйозним стабілізуючим фактором, який буде вести країну шляхом миру, сильної економіки, високих зарплат, гідних пенсій, гідної роботи тут, на Батьківщині!» – заявив Олександр Вілкул.

Він також підкреслив, що політичні діячі, які перейшли з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ до «За життя» намагалися розколоти опозиційні сили напередодні президентських виборів і перешкодили висуненню єдиного кандидата від опозиції, діючи в інтересах Петра Порошенка.

«На сьогоднішній день, якщо подивитися, хто опинився в списку «За життя», стане зрозуміло, хто підігравав Порошенко. Тому що 11 членів «БПП» плюс Ілля Ківа, радикальний націоналіст, – в прохідній частині списку «За життя». Уже все зрозуміло, всі карти розкрилися», – резюмував народний депутат.

24 червня 2019 10:53
'site2018:subscribe.form' is not a component