Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликав Володимира Зеленського почати діалог щодо порядку роботи Верховної Ради IX скликання

Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликав Володимира Зеленського почати діалог щодо порядку роботи Верховної Ради IX скликання

Формування порядку роботи нового парламенту буде великою мірою залежати від позиції політичної сили Президента Володимира Зеленського. Тому вже зараз необхідно почати діалог про змістовну частину роботи парламенту наступного скликання. У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є необхідні законопроекти, на прийняття яких чекає суспільство. Вони можуть стати основою порядку денного нової Верховної Ради. Про це заявив один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул на Погоджувальній раді голів фракцій Верховної Ради.

«Новий парламент повинен мати чіткий план з першого дня роботи. Вже втрачено п'ять років. Люди і країна очікують на швидкі рішення. І ми готові до конструктивної співпраці», – підкреслив Вілкул.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив пакет законопроектів, які є невідкладними для всього українського суспільства і кожного громадянина. Ми пропонуємо внести до порядку роботи нового парламенту законопроекти, більшість із яких представлені нами. Ці всі напрацювання вже є. Вони вивірені і пройшли всі експертизи. Це відновлення миру, зниження тарифів, скасування геноцидних реформ Супрун та інших «діячів», які є антилюдськими соціальними експериментами», – сказав опозиціонер.

Також законопроекти ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ передбачають повернення контролю над цінами (дозволить стабілізувати ціни найважливіших продуктів), підтримку економіки і промисловості, малого та середнього бізнесу, сільського господарства (наприклад, повернення пільг по ПДВ).

«У нас 40 законопроектів в рамках« Нової індустріалізації ». Вони спрямовані, в тому числі, і на відновлення соціальної справедливості. Необхідно повернути людям відібрані попередніми урядами і Яценюка, і Гройсмана пільги у чорнобильців, матерів, військових пенсіонерів. Потрібно провести реальну децентралізацію, засновану на європейських підходах, і яка передбачатиме передачу грошей з центру в міста – не фейки, а реальну передачу. І тоді зможуть розвиватися громади», – зазначив народний депутат.

Також опозиціонер виступив за культурну і мовну децентралізацію. «Щоб громади самі на місцевих референдумах визначали, які свята відзначати, якою мовою розмовляти і як будуть називатися вулиці і міста», – зазначив він. Законопроект про місцеві референдуми також давно поданий до парламенту. І його автор – Олександр Вілкул.

01 липня 2019 13:42
'site2018:subscribe.form' is not a component