Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в новий парламент, щоб відновити повагу до людей праці

Олександр Вілкул: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в новий парламент, щоб відновити повагу до людей праці

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з працівниками шахти «Західно-Донбаська» (м. Тернівка Дніпропетровської області). Ключові питання зустрічі – як відновити вітчизняну промисловість і забезпечити реальне зростання зарплат. Саме це є ключовим завданням програми «Новій Індустріалізації», розробленої ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ.

«Ми йдемо в новий парламент для того, щоб відновити повагу до людей праці. В ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ – ті, хто пройшов серйозний трудовий шлях на шахтах і заводах», – підкреслив Олександр Вілкул.

За його словами, проблеми з виплатою заробітної плати шахтарям державних шахт свідчать про те, що в країні немає ефективної державної політики розвитку галузі. Україні необхідно розвивати вітчизняну вугільну промисловість.

«На сьогоднішній день мільярд гривень боргів по заробітній платі перед українськими шахтарями на державних шахтах. У той же час, попередня влада купила вугілля за кордоном на 60 мільярдів. Ми відновимо промисловість і дамо людям гідну роботу з високою заробітною платою тут, на Батьківщині», – сказав народний депутат.

У лютому поточного року ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК презентував своє бачення розвитку вугільної галузі, яка зможе забезпечити реальну енергетичну незалежність країни, підвищення обсягів видобутку, високу оплату шахтарської праці, розвиток шахтарських регіонів і державно-приватного партнерства в галузі.

«В першу чергу необхідно ухвалити державну вугільну програму, в тому числі повернути Закон «Про престижність шахтарської праці», – підкреслив Олександр Вілкул.


06 липня 2019 12:42
'site2018:subscribe.form' is not a component